Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
2:1
Iskra Głogoczów
Gościbia Sułkowice
0:1
Clavia Świątniki Górne
Skalnik Trzemeśnia
3:6
Wróblowianka
Lubomir Wiśniowa
1:4
Jordan Zakliczyn
Wrzosy Osieczany
2:3
Beskid Tokarnia
Topór Tenczyn
0:1
Dziecanovia Dziekanowice
Górki Myślenice
4:3
LKS Rudnik
Rokita Kornatka
4:1
LKS Trzebunia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
4:0
LKS Rudnik
Dziecanovia Dziekanowice
5:0
Skalnik Trzemeśnia
Jordan Zakliczyn
2:1
Górki Myślenice
LKS Trzebunia
0:0
Orzeł Nowa Wieś
Clavia Świątniki Górne
1:0
Topór Tenczyn
Iskra Głogoczów
3:2
Lubomir Wiśniowa
Wrzosy Osieczany
7:1
Gościbia Sułkowice
Wróblowianka
1:1
Rokita Kornatka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
1:4
Wróblowianka
Gościbia Sułkowice
0:10
Beskid Tokarnia
Skalnik Trzemeśnia
1:0
Clavia Świątniki Górne
LKS Rudnik
4:5
Jordan Zakliczyn
Lubomir Wiśniowa
1:2
LKS Trzebunia
Topór Tenczyn
2:1
Wrzosy Osieczany
Górki Myślenice
3:1
Iskra Głogoczów
Rokita Kornatka
2:2
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
3:1
Jordan Zakliczyn
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Orzeł Nowa Wieś
Gościbia Sułkowice
2:2
Topór Tenczyn
LKS Trzebunia
0:3*
Górki Myślenice
Clavia Świątniki Górne
1:1
Rokita Kornatka
Iskra Głogoczów
1:1
LKS Rudnik
Wrzosy Osieczany
3:3
Skalnik Trzemeśnia
Wróblowianka
3:0
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Clavia Świątniki Górne
Skalnik Trzemeśnia
5:0
Gościbia Sułkowice
LKS Rudnik
2:1
LKS Trzebunia
Lubomir Wiśniowa
1:3
Dziecanovia Dziekanowice
Topór Tenczyn
1:5
Beskid Tokarnia
Górki Myślenice
1:6
Wróblowianka
Jordan Zakliczyn
3:0
Iskra Głogoczów
Rokita Kornatka
3:2
Wrzosy Osieczany
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
3:1
Iskra Głogoczów
Dziecanovia Dziekanowice
3:1
Górki Myślenice
LKS Trzebunia
0:6
Jordan Zakliczyn
Clavia Świątniki Górne
2:0
Lubomir Wiśniowa
Wrzosy Osieczany
4:0
Orzeł Nowa Wieś
Wróblowianka
2:0
LKS Rudnik
Topór Tenczyn
6:1
Skalnik Trzemeśnia
Gościbia Sułkowice
1:4
Rokita Kornatka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Gościbia Sułkowice
Rokita Kornatka
5:1
Topór Tenczyn
Jordan Zakliczyn
7:1
Wróblowianka
Skalnik Trzemeśnia
1:2
Beskid Tokarnia
LKS Rudnik
3:3
Dziecanovia Dziekanowice
Lubomir Wiśniowa
1:1
Wrzosy Osieczany
Iskra Głogoczów
2:2
LKS Trzebunia
Górki Myślenice
2:3
Clavia Świątniki Górne
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
10:2
LKS Trzebunia
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
Jordan Zakliczyn
Gościbia Sułkowice
1:1
Lubomir Wiśniowa
Skalnik Trzemeśnia
0:3
Rokita Kornatka
Clavia Świątniki Górne
1:0
LKS Rudnik
Wrzosy Osieczany
9:1
Górki Myślenice
Wróblowianka
2:1
Iskra Głogoczów
Topór Tenczyn
4:1
Orzeł Nowa Wieś
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Rokita Kornatka
0:1
Beskid Tokarnia
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Skalnik Trzemeśnia
Jordan Zakliczyn
4:2
Clavia Świątniki Górne
LKS Rudnik
2:5
Wrzosy Osieczany
LKS Trzebunia
0:1
Wróblowianka
Lubomir Wiśniowa
0:2
Topór Tenczyn
Iskra Głogoczów
1:5
Dziecanovia Dziekanowice
Górki Myślenice
4:0
Gościbia Sułkowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
1:1
Wróblowianka
Dziecanovia Dziekanowice
3:1
LKS Trzebunia
Rokita Kornatka
5:2
Orzeł Nowa Wieś
Gościbia Sułkowice
3:1
LKS Rudnik
Skalnik Trzemeśnia
3:2
Lubomir Wiśniowa
Clavia Świątniki Górne
2:1
Iskra Głogoczów
Wrzosy Osieczany
1:0
Jordan Zakliczyn
Topór Tenczyn
0:2
Górki Myślenice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Beskid Tokarnia
Jordan Zakliczyn
8:1
Gościbia Sułkowice
LKS Rudnik
0:1
Topór Tenczyn
LKS Trzebunia
1:3
Clavia Świątniki Górne
Iskra Głogoczów
2:9
Wrzosy Osieczany
Wróblowianka
0:2
Dziecanovia Dziekanowice
Górki Myślenice
5:4
Skalnik Trzemeśnia
Lubomir Wiśniowa
1:1
Rokita Kornatka
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Lubomir Wiśniowa
Beskid Tokarnia
3:1
Dziecanovia Dziekanowice
Rokita Kornatka
5:0
Górki Myślenice
Gościbia Sułkowice
0:2
Iskra Głogoczów
Skalnik Trzemeśnia
2:4
LKS Rudnik
Clavia Świątniki Górne
3:1
Wróblowianka
Wrzosy Osieczany
3:2
LKS Trzebunia
Topór Tenczyn
2:0
Jordan Zakliczyn
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
5:0
Clavia Świątniki Górne
Jordan Zakliczyn
1:2
Skalnik Trzemeśnia
LKS Rudnik
1:2
Rokita Kornatka
LKS Trzebunia
7:0
Gościbia Sułkowice
Lubomir Wiśniowa
0:1
Beskid Tokarnia
Iskra Głogoczów
2:3
Topór Tenczyn
Wróblowianka
2:1
Wrzosy Osieczany
Górki Myślenice
0:3
Orzeł Nowa Wieś
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
1:1
LKS Rudnik
Beskid Tokarnia
3:1
Clavia Świątniki Górne
Gościbia Sułkowice
1:3
Wróblowianka
Skalnik Trzemeśnia
3:1
Iskra Głogoczów
Lubomir Wiśniowa
4:3
Górki Myślenice
Wrzosy Osieczany
1:2
Dziecanovia Dziekanowice
Topór Tenczyn
2:1
LKS Trzebunia
Rokita Kornatka
6:0
Jordan Zakliczyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
1:3
Orzeł Nowa Wieś
LKS Rudnik
2:4
Lubomir Wiśniowa
Górki Myślenice
1:3
Beskid Tokarnia
Dziecanovia Dziekanowice
6:0
Gościbia Sułkowice
LKS Trzebunia
2:3
Skalnik Trzemeśnia
Clavia Świątniki Górne
2:3
Wrzosy Osieczany
Iskra Głogoczów
2:4
Rokita Kornatka
Wróblowianka
4:1
Topór Tenczyn
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
2:1
Lubomir Wiśniowa
LKS Rudnik
2:3
Górki Myślenice
Clavia Świątniki Górne
3:0
Gościbia Sułkowice
Wróblowianka
1:0
Skalnik Trzemeśnia
Iskra Głogoczów
1:0
Orzeł Nowa Wieś
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Topór Tenczyn
Beskid Tokarnia
3:0
Wrzosy Osieczany
LKS Trzebunia
2:3
Rokita Kornatka
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
1:1
LKS Trzebunia
Rokita Kornatka
2:2
Wróblowianka
Gościbia Sułkowice
0:4
Wrzosy Osieczany
Skalnik Trzemeśnia
1:4
Dziecanovia Dziekanowice
LKS Rudnik
4:3
Beskid Tokarnia
Lubomir Wiśniowa
3:1
Iskra Głogoczów
Topór Tenczyn
3:4
Clavia Świątniki Górne
Górki Myślenice
0:3*
Jordan Zakliczyn
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Clavia Świątniki Górne
0:1
Skalnik Trzemeśnia
Gościbia Sułkowice
0:1
Beskid Tokarnia
Jordan Zakliczyn
3:2
LKS Rudnik
LKS Trzebunia
0:1
Lubomir Wiśniowa
Iskra Głogoczów
2:1
Górki Myślenice
Wrzosy Osieczany
1:1
Topór Tenczyn
Wróblowianka
2:2
Orzeł Nowa Wieś
Dziecanovia Dziekanowice
6:2
Rokita Kornatka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Dziecanovia Dziekanowice
Rokita Kornatka
5:3
Clavia Świątniki Górne
Jordan Zakliczyn
2:0
Beskid Tokarnia
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Wrzosy Osieczany
LKS Rudnik
0:0
Iskra Głogoczów
LKS Trzebunia
1:1
Górki Myślenice
Lubomir Wiśniowa
1:0
Wróblowianka
Topór Tenczyn
3:3
Gościbia Sułkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
2:1
Topór Tenczyn
Dziecanovia Dziekanowice
1:0
Lubomir Wiśniowa
Gościbia Sułkowice
2:2
Skalnik Trzemeśnia
LKS Trzebunia
0:2
LKS Rudnik
Clavia Świątniki Górne
2:2
Orzeł Nowa Wieś
Iskra Głogoczów
2:1
Jordan Zakliczyn
Wrzosy Osieczany
0:2
Rokita Kornatka
Wróblowianka
2:0
Górki Myślenice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
2:1
Wrzosy Osieczany
Rokita Kornatka
3:2
Gościbia Sułkowice
Jordan Zakliczyn
1:1
LKS Trzebunia
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Topór Tenczyn
LKS Rudnik
0:1
Wróblowianka
Lubomir Wiśniowa
1:1
Clavia Świątniki Górne
Iskra Głogoczów
2:0
Beskid Tokarnia
Górki Myślenice
0:6
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
5:2
Skalnik Trzemeśnia
Dziecanovia Dziekanowice
3:1
LKS Rudnik
Gościbia Sułkowice
0:3
Orzeł Nowa Wieś
LKS Trzebunia
0:2
Iskra Głogoczów
Clavia Świątniki Górne
4:3
Górki Myślenice
Wrzosy Osieczany
2:2
Lubomir Wiśniowa
Wróblowianka
2:1
Jordan Zakliczyn
Topór Tenczyn
1:1
Rokita Kornatka
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
2:1
Topór Tenczyn
Rokita Kornatka
3:2
Skalnik Trzemeśnia
Jordan Zakliczyn
0:4
Dziecanovia Dziekanowice
LKS Rudnik
2:2
Clavia Świątniki Górne
LKS Trzebunia
3:2
Beskid Tokarnia
Lubomir Wiśniowa
3:0
Gościbia Sułkowice
Iskra Głogoczów
0:1
Wróblowianka
Górki Myślenice
2:0
Wrzosy Osieczany
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
6:0
Rokita Kornatka
Dziecanovia Dziekanowice
3:0
Iskra Głogoczów
Gościbia Sułkowice
0:5
Górki Myślenice
Skalnik Trzemeśnia
1:1
Orzeł Nowa Wieś
Clavia Świątniki Górne
4:1
Jordan Zakliczyn
Wrzosy Osieczany
2:2
LKS Rudnik
Wróblowianka
2:0
LKS Trzebunia
Topór Tenczyn
0:1
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
1:0
Wrzosy Osieczany
LKS Rudnik
0:3*
Gościbia Sułkowice
LKS Trzebunia
0:4
Dziecanovia Dziekanowice
Iskra Głogoczów
1:2
Clavia Świątniki Górne
Orzeł Nowa Wieś
1:2
Rokita Kornatka
Lubomir Wiśniowa
2:4
Skalnik Trzemeśnia
Wróblowianka
3:0
Beskid Tokarnia
Górki Myślenice
1:2
Topór Tenczyn
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
8:1
Orzeł Nowa Wieś
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Wróblowianka
Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
Gościbia Sułkowice
- : -
Jordan Zakliczyn
Skalnik Trzemeśnia
1:1
Górki Myślenice
Clavia Świątniki Górne
0:1
LKS Trzebunia
Wrzosy Osieczany
0:0
Iskra Głogoczów
Topór Tenczyn
4:1
LKS Rudnik
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Górki Myślenice
3:4
Rokita Kornatka
Dziecanovia Dziekanowice
3:0
Beskid Tokarnia
Jordan Zakliczyn
2:2
Topór Tenczyn
LKS Rudnik
2:2
Skalnik Trzemeśnia
LKS Trzebunia
3:3
Wrzosy Osieczany
Lubomir Wiśniowa
3:2
Orzeł Nowa Wieś
Iskra Głogoczów
2:1
Gościbia Sułkowice
Wróblowianka
1:2
Clavia Świątniki Górne
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
1:1
Górki Myślenice
Beskid Tokarnia
4:0
Lubomir Wiśniowa
Rokita Kornatka
3:1
LKS Rudnik
Gościbia Sułkowice
0:1
LKS Trzebunia
Skalnik Trzemeśnia
2:2
Jordan Zakliczyn
Clavia Świątniki Górne
1:1
Dziecanovia Dziekanowice
Wrzosy Osieczany
1:3
Wróblowianka
Topór Tenczyn
0:0
Iskra Głogoczów
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
6:1
Wrzosy Osieczany
Jordan Zakliczyn
1:5
Rokita Kornatka
LKS Rudnik
2:4
Orzeł Nowa Wieś
LKS Trzebunia
- : -
Topór Tenczyn
Clavia Świątniki Górne
1:6
Beskid Tokarnia
Iskra Głogoczów
- : -
Skalnik Trzemeśnia
Wróblowianka
3:0
Gościbia Sułkowice
Górki Myślenice
4:2
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
4:0
Jordan Zakliczyn
Beskid Tokarnia
6:2
Górki Myślenice
Rokita Kornatka
3:2
Iskra Głogoczów
Gościbia Sułkowice
0:9
Dziecanovia Dziekanowice
Skalnik Trzemeśnia
4:3
LKS Trzebunia
Lubomir Wiśniowa
4:1
LKS Rudnik
Wrzosy Osieczany
3:0
Clavia Świątniki Górne
Topór Tenczyn
3:3
Wróblowianka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?