Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
3:2
Trójka Myślenice
Grodzisko Raciechowice
2:1
Orzeł Myślenice
Pcimianka Pcim
4:2
Jordan Zakliczyn
Iskra Brzączowice
1:11
Gościbia Sułkowice
Opatkowianka Opatkowice
3:15
LKS Mogilany
Rokita Kornatka
1:2
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
0:1
Rokita Kornatka
Gościbia Sułkowice
15:0
Opatkowianka Opatkowice
Trójka Myślenice
1:3
Grodzisko Raciechowice
Dziecanovia Dziekanowice
4:5
Orzeł Nowa Wieś
Jordan Zakliczyn
2:5
LKS Mogilany
Orzeł Myślenice
3:2
Iskra Brzączowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Pcimianka Pcim
Iskra Brzączowice
7:4
Trójka Myślenice
Grodzisko Raciechowice
0:2
Dziecanovia Dziekanowice
Opatkowianka Opatkowice
0:9
Orzeł Myślenice
LKS Mogilany
0:2
Gościbia Sułkowice
Rokita Kornatka
3:2
Jordan Zakliczyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
9:0
Grodzisko Raciechowice
Jordan Zakliczyn
1:6
Gościbia Sułkowice
Iskra Brzączowice
5:0
Dziecanovia Dziekanowice
Rokita Kornatka
1:7
Orzeł Nowa Wieś
Orzeł Myślenice
1:5
LKS Mogilany
Trójka Myślenice
3:0
Opatkowianka Opatkowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
2:5
Jordan Zakliczyn
Opatkowianka Opatkowice
0:3
Dziecanovia Dziekanowice
Gościbia Sułkowice
5:2
Orzeł Myślenice
Iskra Brzączowice
2:0
Pcimianka Pcim
LKS Mogilany
9:3
Trójka Myślenice
Grodzisko Raciechowice
2:1
Rokita Kornatka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
3:0
Opatkowianka Opatkowice
Dziecanovia Dziekanowice
2:0
LKS Mogilany
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Grodzisko Raciechowice
Rokita Kornatka
2:2
Iskra Brzączowice
Jordan Zakliczyn
1:2
Orzeł Myślenice
Trójka Myślenice
1:4
Gościbia Sułkowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Trójka Myślenice
2:2
Orzeł Myślenice
Iskra Brzączowice
6:3
Orzeł Nowa Wieś
Opatkowianka Opatkowice
0:4
Rokita Kornatka
Gościbia Sułkowice
8:0
Dziecanovia Dziekanowice
LKS Mogilany
5:2
Pcimianka Pcim
Grodzisko Raciechowice
1:1
Jordan Zakliczyn
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
1:1
Dziecanovia Dziekanowice
Orzeł Nowa Wieś
10:0
Opatkowianka Opatkowice
Pcimianka Pcim
1:3
Gościbia Sułkowice
Jordan Zakliczyn
2:0
Trójka Myślenice
Grodzisko Raciechowice
3:2
Iskra Brzączowice
Rokita Kornatka
0:3
LKS Mogilany
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Opatkowianka Opatkowice
0:2
Grodzisko Raciechowice
Trójka Myślenice
6:0
Dziecanovia Dziekanowice
Iskra Brzączowice
1:0
Jordan Zakliczyn
LKS Mogilany
1:1
Orzeł Nowa Wieś
Gościbia Sułkowice
3:0
Rokita Kornatka
Orzeł Myślenice
5:1
Pcimianka Pcim
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Gościbia Sułkowice
Pcimianka Pcim
4:3
Trójka Myślenice
Jordan Zakliczyn
0:2
Dziecanovia Dziekanowice
Iskra Brzączowice
11:1
Opatkowianka Opatkowice
Rokita Kornatka
0:3
Orzeł Myślenice
Grodzisko Raciechowice
4:8
LKS Mogilany
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Opatkowianka Opatkowice
1:2
Jordan Zakliczyn
Gościbia Sułkowice
4:0
Grodzisko Raciechowice
Dziecanovia Dziekanowice
6:3
Pcimianka Pcim
LKS Mogilany
7:0
Iskra Brzączowice
Trójka Myślenice
1:0
Rokita Kornatka
Orzeł Myślenice
4:1
Orzeł Nowa Wieś
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Mogilany
3:0
Opatkowianka Opatkowice
Orzeł Nowa Wieś
0:2
Trójka Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
1:0
Rokita Kornatka
Pcimianka Pcim
2:1
Jordan Zakliczyn
Iskra Brzączowice
0:3
Gościbia Sułkowice
Orzeł Myślenice
4:1
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Opatkowianka Opatkowice
1:14
Gościbia Sułkowice
Orzeł Nowa Wieś
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
Grodzisko Raciechowice
2:2
Trójka Myślenice
Rokita Kornatka
0:4
Pcimianka Pcim
Iskra Brzączowice
4:4
Orzeł Myślenice
LKS Mogilany
2:2
Jordan Zakliczyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
7:0
Orzeł Nowa Wieś
Jordan Zakliczyn
2:0
Rokita Kornatka
Trójka Myślenice
0:3
Iskra Brzączowice
Grodzisko Raciechowice
1:2
Dziecanovia Dziekanowice
Orzeł Myślenice
3:0*
Opatkowianka Opatkowice
Gościbia Sułkowice
0:0
LKS Mogilany
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
0:1
Rokita Kornatka
Opatkowianka Opatkowice
0:3
Trójka Myślenice
Gościbia Sułkowice
5:2
Jordan Zakliczyn
Dziecanovia Dziekanowice
3:5
Iskra Brzączowice
Grodzisko Raciechowice
2:3
Pcimianka Pcim
LKS Mogilany
6:0
Orzeł Myślenice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
3:6
Iskra Brzączowice
Jordan Zakliczyn
6:0
Orzeł Nowa Wieś
Rokita Kornatka
3:2
Grodzisko Raciechowice
Dziecanovia Dziekanowice
3:0
Opatkowianka Opatkowice
Trójka Myślenice
5:6
LKS Mogilany
Orzeł Myślenice
2:4
Gościbia Sułkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Opatkowianka Opatkowice
0:11
Pcimianka Pcim
Gościbia Sułkowice
3:0
Trójka Myślenice
Iskra Brzączowice
7:1
Rokita Kornatka
Grodzisko Raciechowice
9:1
Orzeł Nowa Wieś
Orzeł Myślenice
3:3
Jordan Zakliczyn
LKS Mogilany
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Nowa Wieś
4:2
Iskra Brzączowice
Jordan Zakliczyn
3:0
Grodzisko Raciechowice
Rokita Kornatka
3:0
Opatkowianka Opatkowice
Dziecanovia Dziekanowice
1:2
Gościbia Sułkowice
Pcimianka Pcim
0:1
LKS Mogilany
Orzeł Myślenice
3:0*
Trójka Myślenice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Opatkowianka Opatkowice
0:3
Orzeł Nowa Wieś
Gościbia Sułkowice
3:1
Pcimianka Pcim
Jordan Zakliczyn
3:2
Trójka Myślenice
Iskra Brzączowice
3:2
Grodzisko Raciechowice
LKS Mogilany
7:0
Rokita Kornatka
Dziecanovia Dziekanowice
5:4
Orzeł Myślenice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
4:1
Iskra Brzączowice
Rokita Kornatka
0:4
Gościbia Sułkowice
Trójka Myślenice
5:2
Dziecanovia Dziekanowice
Grodzisko Raciechowice
3:0
Opatkowianka Opatkowice
Orzeł Nowa Wieś
4:3
LKS Mogilany
Pcimianka Pcim
4:2
Orzeł Myślenice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Opatkowianka Opatkowice
0:3
Iskra Brzączowice
Gościbia Sułkowice
2:1
Orzeł Nowa Wieś
Trójka Myślenice
11:1
Pcimianka Pcim
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Jordan Zakliczyn
LKS Mogilany
7:8
Grodzisko Raciechowice
Orzeł Myślenice
- : -
Rokita Kornatka
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
3:0
Opatkowianka Opatkowice
Rokita Kornatka
3:0
Trójka Myślenice
Dziecanovia Dziekanowice
1:4
Pcimianka Pcim
Grodzisko Raciechowice
3:4
Gościbia Sułkowice
Iskra Brzączowice
5:6
LKS Mogilany
Orzeł Nowa Wieś
2:2
Orzeł Myślenice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?