Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Niegowić
3:2
Contra Sułków
UKS Sygneczów
1:0
LKS Czarnochowice
Naprzód Ochmanów
1:0
Gwiazda Brzegi
Rożnowa Wieliczka
5:5
Gdovia II Gdów
Start Brzezie
4:2
Dąb Zabierzów Bocheński
Tęcza Słomiróg
4:4
Czarni II Staniątki
Orzeł II Piaski Wielkie
7:2
Gryf Wiatowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Contra Sułków
1:1
Gwiazda Brzegi
Zieloni Niegowić
0:3
Tęcza Słomiróg
Gryf Wiatowice
3:2
Naprzód Ochmanów
LKS Czarnochowice
2:0
Start Brzezie
Dąb Zabierzów Bocheński
4:0
Rożnowa Wieliczka
Gdovia II Gdów
1:5
Orzeł II Piaski Wielkie
Czarni II Staniątki
0:1
UKS Sygneczów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Piaski Wielkie
2:2
Dąb Zabierzów Bocheński
Start Brzezie
5:1
Czarni II Staniątki
LKS Czarnochowice
5:2
Rożnowa Wieliczka
UKS Sygneczów
2:1
Zieloni Niegowić
Naprzód Ochmanów
0:3
Gdovia II Gdów
Gwiazda Brzegi
7:1
Gryf Wiatowice
Tęcza Słomiróg
1:1
Contra Sułków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarnochowice
5:0
Orzeł II Piaski Wielkie
Gdovia II Gdów
0:4
Gwiazda Brzegi
Tęcza Słomiróg
0:4
UKS Sygneczów
Czarni II Staniątki
3:2
Rożnowa Wieliczka
Zieloni Niegowić
0:2
Start Brzezie
Contra Sułków
4:1
Gryf Wiatowice
Dąb Zabierzów Bocheński
0:1
Naprzód Ochmanów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wiatowice
0:10
Gdovia II Gdów
UKS Sygneczów
2:3
Contra Sułków
Rożnowa Wieliczka
2:4
Zieloni Niegowić
Orzeł II Piaski Wielkie
3:1
Czarni II Staniątki
Start Brzezie
2:1
Tęcza Słomiróg
Naprzód Ochmanów
0:6
LKS Czarnochowice
Gwiazda Brzegi
3:1
Dąb Zabierzów Bocheński
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarnochowice
3:3
Gwiazda Brzegi
Tęcza Słomiróg
4:1
Rożnowa Wieliczka
Czarni II Staniątki
2:2
Naprzód Ochmanów
Contra Sułków
4:1
Gdovia II Gdów
Dąb Zabierzów Bocheński
4:2
Gryf Wiatowice
Zieloni Niegowić
0:8
Orzeł II Piaski Wielkie
UKS Sygneczów
5:1
Start Brzezie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia II Gdów
6:1
Dąb Zabierzów Bocheński
Rożnowa Wieliczka
0:4
UKS Sygneczów
Start Brzezie
2:2
Contra Sułków
Gryf Wiatowice
1:5
LKS Czarnochowice
Naprzód Ochmanów
0:2
Zieloni Niegowić
Gwiazda Brzegi
4:0
Czarni II Staniątki
Orzeł II Piaski Wielkie
5:0
Tęcza Słomiróg
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Niegowić
0:0
Gwiazda Brzegi
LKS Czarnochowice
3:0
Gdovia II Gdów
Tęcza Słomiróg
5:2
Naprzód Ochmanów
Czarni II Staniątki
3:5
Gryf Wiatowice
Contra Sułków
3:2
Dąb Zabierzów Bocheński
UKS Sygneczów
4:2
Orzeł II Piaski Wielkie
Start Brzezie
4:0
Rożnowa Wieliczka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia II Gdów
3:0
Czarni II Staniątki
Rożnowa Wieliczka
3:3
Contra Sułków
Gryf Wiatowice
0:1
Zieloni Niegowić
Naprzód Ochmanów
1:4
UKS Sygneczów
Dąb Zabierzów Bocheński
1:3
LKS Czarnochowice
Gwiazda Brzegi
5:1
Tęcza Słomiróg
Orzeł II Piaski Wielkie
5:1
Start Brzezie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Niegowić
2:1
Gdovia II Gdów
Tęcza Słomiróg
6:3
Gryf Wiatowice
Rożnowa Wieliczka
4:2
Orzeł II Piaski Wielkie
Start Brzezie
5:1
Naprzód Ochmanów
UKS Sygneczów
4:2
Gwiazda Brzegi
Contra Sułków
1:3
LKS Czarnochowice
Czarni II Staniątki
5:1
Dąb Zabierzów Bocheński
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarnochowice
7:1
Czarni II Staniątki
Gdovia II Gdów
2:3
Tęcza Słomiróg
Gryf Wiatowice
1:6
UKS Sygneczów
Naprzód Ochmanów
1:4
Rożnowa Wieliczka
Dąb Zabierzów Bocheński
1:2
Zieloni Niegowić
Gwiazda Brzegi
7:1
Start Brzezie
Orzeł II Piaski Wielkie
1:2
Contra Sułków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Brzezie
3:0
Gryf Wiatowice
Zieloni Niegowić
0:3
LKS Czarnochowice
UKS Sygneczów
5:2
Gdovia II Gdów
Contra Sułków
5:2
Czarni II Staniątki
Tęcza Słomiróg
1:2
Dąb Zabierzów Bocheński
Rożnowa Wieliczka
3:2
Gwiazda Brzegi
Orzeł II Piaski Wielkie
3:1
Naprzód Ochmanów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarnochowice
7:0
Tęcza Słomiróg
Naprzód Ochmanów
1:1
Contra Sułków
Gdovia II Gdów
0:0
Start Brzezie
Czarni II Staniątki
0:1
Zieloni Niegowić
Gryf Wiatowice
4:7
Rożnowa Wieliczka
Dąb Zabierzów Bocheński
0:4
UKS Sygneczów
Gwiazda Brzegi
2:5
Orzeł II Piaski Wielkie
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gwiazda Brzegi
3:0
Naprzód Ochmanów
Gdovia II Gdów
2:0
Rożnowa Wieliczka
Gryf Wiatowice
2:2
Orzeł II Piaski Wielkie
LKS Czarnochowice
3:2
UKS Sygneczów
Contra Sułków
2:1
Zieloni Niegowić
Dąb Zabierzów Bocheński
0:1
Start Brzezie
Czarni II Staniątki
2:2
Tęcza Słomiróg
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Brzezie
0:3
LKS Czarnochowice
UKS Sygneczów
4:1
Czarni II Staniątki
Naprzód Ochmanów
0:3
Gryf Wiatowice
Gwiazda Brzegi
1:0
Contra Sułków
Tęcza Słomiróg
3:0
Zieloni Niegowić
Rożnowa Wieliczka
5:2
Dąb Zabierzów Bocheński
Orzeł II Piaski Wielkie
2:0
Gdovia II Gdów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Niegowić
- : -
UKS Sygneczów
Gryf Wiatowice
- : -
Gwiazda Brzegi
LKS Czarnochowice
- : -
Rożnowa Wieliczka
Contra Sułków
- : -
Tęcza Słomiróg
Dąb Zabierzów Bocheński
2:3
Orzeł II Piaski Wielkie
Gdovia II Gdów
3:0
Naprzód Ochmanów
Czarni II Staniątki
1:4
Start Brzezie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Brzezie
3:0
Zieloni Niegowić
Gryf Wiatowice
0:7
Contra Sułków
UKS Sygneczów
2:1
Tęcza Słomiróg
Naprzód Ochmanów
0:3
Dąb Zabierzów Bocheński
Gwiazda Brzegi
2:0
Gdovia II Gdów
Rożnowa Wieliczka
4:3
Czarni II Staniątki
Orzeł II Piaski Wielkie
3:1
LKS Czarnochowice
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Niegowić
1:2
Rożnowa Wieliczka
LKS Czarnochowice
3:0
Naprzód Ochmanów
Contra Sułków
2:2
UKS Sygneczów
Dąb Zabierzów Bocheński
2:1
Gwiazda Brzegi
Gdovia II Gdów
2:1
Gryf Wiatowice
Tęcza Słomiróg
2:4
Start Brzezie
Czarni II Staniątki
1:4
Orzeł II Piaski Wielkie
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Brzezie
1:3
UKS Sygneczów
Gryf Wiatowice
0:1
Dąb Zabierzów Bocheński
Naprzód Ochmanów
0:3
Czarni II Staniątki
Gwiazda Brzegi
3:4
LKS Czarnochowice
Gdovia II Gdów
0:2
Contra Sułków
Rożnowa Wieliczka
3:1
Tęcza Słomiróg
Orzeł II Piaski Wielkie
0:2
Zieloni Niegowić
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Niegowić
3:0
Naprzód Ochmanów
LKS Czarnochowice
9:1
Gryf Wiatowice
UKS Sygneczów
2:2
Rożnowa Wieliczka
Dąb Zabierzów Bocheński
0:2
Gdovia II Gdów
Tęcza Słomiróg
3:1
Orzeł II Piaski Wielkie
Contra Sułków
1:3
Start Brzezie
Czarni II Staniątki
3:2
Gwiazda Brzegi
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Zabierzów Bocheński
0:3
Contra Sułków
Gdovia II Gdów
0:3
LKS Czarnochowice
Rożnowa Wieliczka
2:1
Start Brzezie
Zieloni Niegowić
1:1
Gwiazda Brzegi
Gryf Wiatowice
3:7
Czarni II Staniątki
Naprzód Ochmanów
0:3
Tęcza Słomiróg
Orzeł II Piaski Wielkie
0:3
UKS Sygneczów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Brzezie
7:1
Orzeł II Piaski Wielkie
LKS Czarnochowice
4:0
Dąb Zabierzów Bocheński
UKS Sygneczów
3:0
Naprzód Ochmanów
Contra Sułków
1:1
Rożnowa Wieliczka
Tęcza Słomiróg
1:1
Gwiazda Brzegi
Czarni II Staniątki
3:2
Gdovia II Gdów
Zieloni Niegowić
3:0
Gryf Wiatowice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Wiatowice
- : -
Tęcza Słomiróg
LKS Czarnochowice
- : -
Contra Sułków
Naprzód Ochmanów
- : -
Start Brzezie
Dąb Zabierzów Bocheński
- : -
Czarni II Staniątki
Gwiazda Brzegi
- : -
UKS Sygneczów
Orzeł II Piaski Wielkie
- : -
Rożnowa Wieliczka
Gdovia II Gdów
- : -
Zieloni Niegowić
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Brzezie
- : -
Gwiazda Brzegi
UKS Sygneczów
- : -
Gryf Wiatowice
Contra Sułków
- : -
Orzeł II Piaski Wielkie
Gdovia II Gdów
- : -
Tęcza Słomiróg
Czarni II Staniątki
- : -
LKS Czarnochowice
Rożnowa Wieliczka
- : -
Naprzód Ochmanów
Zieloni Niegowić
- : -
Dąb Zabierzów Bocheński
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Ochmanów
- : -
Orzeł II Piaski Wielkie
Gryf Wiatowice
- : -
Start Brzezie
Dąb Zabierzów Bocheński
- : -
Tęcza Słomiróg
Gwiazda Brzegi
- : -
Rożnowa Wieliczka
Gdovia II Gdów
- : -
UKS Sygneczów
Czarni II Staniątki
- : -
Contra Sułków
LKS Czarnochowice
- : -
Zieloni Niegowić
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Brzezie
- : -
Gdovia II Gdów
UKS Sygneczów
- : -
Dąb Zabierzów Bocheński
Contra Sułków
- : -
Naprzód Ochmanów
Tęcza Słomiróg
- : -
LKS Czarnochowice
Rożnowa Wieliczka
- : -
Gryf Wiatowice
Orzeł II Piaski Wielkie
- : -
Gwiazda Brzegi
Zieloni Niegowić
- : -
Czarni II Staniątki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?