Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jeziorzany
Pauza
Liszczanka Liszki
0:1
Iskra Krzęcin
Victoria Kraków
1:0
Armatura Kraków
Tęcza Piekary
5:1
PKS Cedronka
Radziszowianka Radziszów
5:0
Gajowianka Gaj
Pychowianka Kraków
3:4
Iskra Czułów
LKS Libertów
0:3*
Krakus Swoszowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
Pauza
Iskra Krzęcin
2:0
LKS Libertów
Wisła Jeziorzany
6:1
Victoria Kraków
Armatura Kraków
1:7
Tęcza Piekary
Iskra Czułów
0:3
Liszczanka Liszki
PKS Cedronka
3:2
Radziszowianka Radziszów
Gajowianka Gaj
1:2
Pychowianka Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Kraków
Pauza
Pychowianka Kraków
4:2
PKS Cedronka
Iskra Krzęcin
1:3
Krakus Swoszowice
Liszczanka Liszki
7:1
Gajowianka Gaj
Radziszowianka Radziszów
2:2
Armatura Kraków
Tęcza Piekary
1:0
Wisła Jeziorzany
LKS Libertów
3:2
Iskra Czułów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzęcin
Pauza
Iskra Czułów
1:2
Krakus Swoszowice
Wisła Jeziorzany
2:0
Radziszowianka Radziszów
Armatura Kraków
1:2
Pychowianka Kraków
Gajowianka Gaj
0:3*
LKS Libertów
Victoria Kraków
1:6
Tęcza Piekary
PKS Cedronka
0:2
Liszczanka Liszki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Piekary
Pauza
Liszczanka Liszki
1:0
Armatura Kraków
Radziszowianka Radziszów
5:0
Victoria Kraków
LKS Libertów
0:4
PKS Cedronka
Gajowianka Gaj
1:6
Krakus Swoszowice
Pychowianka Kraków
1:3
Wisła Jeziorzany
Iskra Krzęcin
1:0
Iskra Czułów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Czułów
Pauza
Tęcza Piekary
3:0
Radziszowianka Radziszów
Wisła Jeziorzany
0:1
Liszczanka Liszki
Armatura Kraków
2:1
LKS Libertów
PKS Cedronka
1:4
Krakus Swoszowice
Victoria Kraków
2:2
Pychowianka Kraków
Gajowianka Gaj
0:3
Iskra Krzęcin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
Pauza
Krakus Swoszowice
8:0
Armatura Kraków
Pychowianka Kraków
3:1
Tęcza Piekary
Liszczanka Liszki
8:0
Victoria Kraków
Iskra Czułów
0:0
Gajowianka Gaj
LKS Libertów
0:2
Wisła Jeziorzany
Iskra Krzęcin
2:1
PKS Cedronka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gajowianka Gaj
Pauza
Armatura Kraków
3:3
Iskra Krzęcin
Tęcza Piekary
3:3
Liszczanka Liszki
Radziszowianka Radziszów
5:3
Pychowianka Kraków
Wisła Jeziorzany
5:1
Krakus Swoszowice
PKS Cedronka
4:2
Iskra Czułów
Victoria Kraków
1:0
LKS Libertów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pychowianka Kraków
Pauza
Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kraków
Iskra Czułów
2:3
Armatura Kraków
Iskra Krzęcin
2:2
Wisła Jeziorzany
Liszczanka Liszki
1:5
Radziszowianka Radziszów
LKS Libertów
2:3
Tęcza Piekary
Gajowianka Gaj
3:1
PKS Cedronka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Cedronka
Pauza
Tęcza Piekary
1:1
Krakus Swoszowice
Armatura Kraków
1:1
Gajowianka Gaj
Pychowianka Kraków
1:6
Liszczanka Liszki
Victoria Kraków
0:4
Iskra Krzęcin
Radziszowianka Radziszów
2:3
LKS Libertów
Wisła Jeziorzany
1:1
Iskra Czułów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Liszczanka Liszki
Pauza
Iskra Czułów
1:0
Victoria Kraków
Krakus Swoszowice
1:3
Radziszowianka Radziszów
LKS Libertów
1:1
Pychowianka Kraków
PKS Cedronka
1:2
Armatura Kraków
Gajowianka Gaj
0:4
Wisła Jeziorzany
Iskra Krzęcin
3:5
Tęcza Piekary
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Armatura Kraków
Pauza
Victoria Kraków
2:3
Gajowianka Gaj
Pychowianka Kraków
0:1
Krakus Swoszowice
Liszczanka Liszki
4:0
LKS Libertów
Tęcza Piekary
1:0
Iskra Czułów
Radziszowianka Radziszów
0:0
Iskra Krzęcin
Wisła Jeziorzany
2:1
PKS Cedronka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Libertów
Pauza
Krakus Swoszowice
0:2
Liszczanka Liszki
Iskra Czułów
1:3
Radziszowianka Radziszów
Armatura Kraków
0:4
Wisła Jeziorzany
Iskra Krzęcin
0:3
Pychowianka Kraków
PKS Cedronka
0:0
Victoria Kraków
Gajowianka Gaj
3:2
Tęcza Piekary
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gajowianka Gaj
0:4
Radziszowianka Radziszów
Krakus Swoszowice
1:1
LKS Libertów
Iskra Krzęcin
0:0
Liszczanka Liszki
Iskra Czułów
3:2
Pychowianka Kraków
Wisła Jeziorzany
4:1
Armatura Kraków
PKS Cedronka
2:4
Tęcza Piekary
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Liszczanka Liszki
5:1
Iskra Czułów
Krakus Swoszowice
1:4
Wisła Jeziorzany
Tęcza Piekary
1:3
Armatura Kraków
Pychowianka Kraków
4:1
Gajowianka Gaj
Radziszowianka Radziszów
2:0
PKS Cedronka
LKS Libertów
2:0
Iskra Krzęcin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gajowianka Gaj
2:0
Liszczanka Liszki
Krakus Swoszowice
0:2
Iskra Krzęcin
Armatura Kraków
0:1
Radziszowianka Radziszów
PKS Cedronka
1:1
Pychowianka Kraków
Wisła Jeziorzany
3:0
Tęcza Piekary
Iskra Czułów
2:1
LKS Libertów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Liszczanka Liszki
5:1
PKS Cedronka
Wisła Jeziorzany
2:2
Iskra Krzęcin
Radziszowianka Radziszów
6:3
Tęcza Piekary
LKS Libertów
3:1
Armatura Kraków
Pychowianka Kraków
3:2
Gajowianka Gaj
Krakus Swoszowice
9:1
Iskra Czułów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Armatura Kraków
1:4
Liszczanka Liszki
Iskra Czułów
4:2
Iskra Krzęcin
Krakus Swoszowice
0:2
Gajowianka Gaj
Tęcza Piekary
2:2
Pychowianka Kraków
Radziszowianka Radziszów
1:4
Wisła Jeziorzany
PKS Cedronka
3:0
LKS Libertów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
2:3
PKS Cedronka
Iskra Czułów
1:3
Wisła Jeziorzany
Liszczanka Liszki
2:1
Tęcza Piekary
Iskra Krzęcin
1:6
Gajowianka Gaj
LKS Libertów
1:6
Armatura Kraków
Pychowianka Kraków
1:0
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Piekary
1:0
LKS Libertów
Radziszowianka Radziszów
0:1
Liszczanka Liszki
Wisła Jeziorzany
2:2
Pychowianka Kraków
PKS Cedronka
5:1
Iskra Krzęcin
Gajowianka Gaj
2:5
Iskra Czułów
Armatura Kraków
2:3
Krakus Swoszowice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Czułów
0:1
PKS Cedronka
Liszczanka Liszki
4:0
Pychowianka Kraków
Wisła Jeziorzany
3:2
Gajowianka Gaj
Iskra Krzęcin
1:3
Armatura Kraków
Krakus Swoszowice
4:2
Tęcza Piekary
LKS Libertów
1:3
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Liszczanka Liszki
0:1
Wisła Jeziorzany
Armatura Kraków
2:1
Iskra Czułów
Tęcza Piekary
2:1
Iskra Krzęcin
Radziszowianka Radziszów
2:1
Krakus Swoszowice
Pychowianka Kraków
3:2
LKS Libertów
PKS Cedronka
0:3
Gajowianka Gaj
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzęcin
2:1
Radziszowianka Radziszów
Krakus Swoszowice
3:4
Pychowianka Kraków
Iskra Czułów
0:3*
Tęcza Piekary
LKS Libertów
0:8
Liszczanka Liszki
Gajowianka Gaj
2:3
Armatura Kraków
PKS Cedronka
3:2
Wisła Jeziorzany
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Tęcza Piekary
8:1
Gajowianka Gaj
Liszczanka Liszki
2:0
Krakus Swoszowice
Radziszowianka Radziszów
2:1
Iskra Czułów
Wisła Jeziorzany
4:0
LKS Libertów
Armatura Kraków
4:0
PKS Cedronka
Pychowianka Kraków
2:0
Iskra Krzęcin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?