Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzozovia Rzozów
3:3
Strażak Rączna
LKS Libertów
1:3
Gajowianka Gaj
Tęcza Piekary
0:0
Lot Balice
Radziszowianka Radziszów
5:1
Krakus Swoszowice
Wisła Jeziorzany
0:1
PKS Cedronka
Pychowianka Kraków
3:1
Podgórze II Kraków
Iskra Krzęcin
2:0
Iskra Czułów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Balice
4:2
Iskra Krzęcin
Strażak Rączna
0:4
Radziszowianka Radziszów
Podgórze II Kraków
3:0
LKS Libertów
Iskra Czułów
1:3
Rzozovia Rzozów
Wisła Jeziorzany
3:0
Tęcza Piekary
PKS Cedronka
0:2
Gajowianka Gaj
Pychowianka Kraków
3:6
Krakus Swoszowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzozovia Rzozów
0:2
Lot Balice
LKS Libertów
4:1
Krakus Swoszowice
Tęcza Piekary
3:0*
PKS Cedronka
Radziszowianka Radziszów
1:0
Iskra Czułów
Gajowianka Gaj
2:1
Podgórze II Kraków
Iskra Krzęcin
1:3
Wisła Jeziorzany
Pychowianka Kraków
0:4
Strażak Rączna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Strażak Rączna
3:1
LKS Libertów
Tęcza Piekary
4:2
Iskra Krzęcin
Iskra Czułów
5:1
Pychowianka Kraków
Wisła Jeziorzany
3:0
Rzozovia Rzozów
PKS Cedronka
0:3
Podgórze II Kraków
Lot Balice
0:2
Radziszowianka Radziszów
Gajowianka Gaj
2:1
Krakus Swoszowice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzozovia Rzozów
1:2
Tęcza Piekary
Podgórze II Kraków
3:2
Krakus Swoszowice
LKS Libertów
2:2
Iskra Czułów
Radziszowianka Radziszów
5:1
Wisła Jeziorzany
Pychowianka Kraków
0:1
Lot Balice
Iskra Krzęcin
1:1
PKS Cedronka
Gajowianka Gaj
1:2
Strażak Rączna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzęcin
6:3
Rzozovia Rzozów
Strażak Rączna
2:2
Podgórze II Kraków
Iskra Czułów
3:0
Gajowianka Gaj
Lot Balice
0:0
LKS Libertów
Wisła Jeziorzany
6:0
Pychowianka Kraków
PKS Cedronka
6:0
Krakus Swoszowice
Tęcza Piekary
1:1
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gajowianka Gaj
0:3
Lot Balice
Rzozovia Rzozów
2:0
PKS Cedronka
Krakus Swoszowice
3:5
Strażak Rączna
Radziszowianka Radziszów
2:0
Iskra Krzęcin
LKS Libertów
1:3
Wisła Jeziorzany
Pychowianka Kraków
1:2
Tęcza Piekary
Podgórze II Kraków
7:0
Iskra Czułów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Balice
3:2
Podgórze II Kraków
Rzozovia Rzozów
1:1
Radziszowianka Radziszów
Tęcza Piekary
4:1
LKS Libertów
Iskra Czułów
5:1
Krakus Swoszowice
Iskra Krzęcin
1:2
Pychowianka Kraków
PKS Cedronka
3:3
Strażak Rączna
Wisła Jeziorzany
3:0
Gajowianka Gaj
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze II Kraków
0:2
Wisła Jeziorzany
Gajowianka Gaj
1:0
Tęcza Piekary
Krakus Swoszowice
2:3
Lot Balice
Strażak Rączna
2:2
Iskra Czułów
Radziszowianka Radziszów
5:0
PKS Cedronka
LKS Libertów
4:0
Iskra Krzęcin
Pychowianka Kraków
1:2
Rzozovia Rzozów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Balice
5:0
Strażak Rączna
Rzozovia Rzozów
3:0*
LKS Libertów
Tęcza Piekary
4:1
Podgórze II Kraków
Radziszowianka Radziszów
7:0
Pychowianka Kraków
Wisła Jeziorzany
3:2
Krakus Swoszowice
PKS Cedronka
3:0*
Iskra Czułów
Iskra Krzęcin
0:3
Gajowianka Gaj
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gajowianka Gaj
2:1
Rzozovia Rzozów
Iskra Czułów
1:5
Lot Balice
Pychowianka Kraków
1:1
PKS Cedronka
Strażak Rączna
0:0
Wisła Jeziorzany
Podgórze II Kraków
2:2
Iskra Krzęcin
Krakus Swoszowice
0:4
Tęcza Piekary
LKS Libertów
0:0
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Cedronka
2:0
Lot Balice
Radziszowianka Radziszów
3:0
Gajowianka Gaj
Wisła Jeziorzany
3:1
Iskra Czułów
Rzozovia Rzozów
3:2
Podgórze II Kraków
Tęcza Piekary
3:0
Strażak Rączna
Pychowianka Kraków
1:2
LKS Libertów
Iskra Krzęcin
2:1
Krakus Swoszowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Czułów
2:5
Tęcza Piekary
Podgórze II Kraków
2:2
Radziszowianka Radziszów
Gajowianka Gaj
3:1
Pychowianka Kraków
Lot Balice
1:1
Wisła Jeziorzany
Strażak Rączna
5:1
Iskra Krzęcin
Krakus Swoszowice
1:2
Rzozovia Rzozów
PKS Cedronka
1:0
LKS Libertów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
3:9
Radziszowianka Radziszów
Iskra Czułów
3:2
Iskra Krzęcin
Podgórze II Kraków
0:1
Pychowianka Kraków
Gajowianka Gaj
3:2
LKS Libertów
Lot Balice
1:3
Tęcza Piekary
PKS Cedronka
0:0
Wisła Jeziorzany
Strażak Rączna
2:1
Rzozovia Rzozów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
6:3
Pychowianka Kraków
Radziszowianka Radziszów
4:1
Strażak Rączna
LKS Libertów
1:0
Podgórze II Kraków
Tęcza Piekary
2:1
Wisła Jeziorzany
Gajowianka Gaj
5:1
PKS Cedronka
Rzozovia Rzozów
1:0
Iskra Czułów
Iskra Krzęcin
1:3
Lot Balice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jeziorzany
0:1
Iskra Krzęcin
Strażak Rączna
0:2
Pychowianka Kraków
Krakus Swoszowice
2:1
LKS Libertów
Podgórze II Kraków
0:0
Gajowianka Gaj
Lot Balice
2:1
Rzozovia Rzozów
Iskra Czułów
1:0
Radziszowianka Radziszów
PKS Cedronka
0:2
Tęcza Piekary
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze II Kraków
0:4
PKS Cedronka
Pychowianka Kraków
1:3
Iskra Czułów
Rzozovia Rzozów
0:2
Wisła Jeziorzany
Krakus Swoszowice
5:1
Gajowianka Gaj
Radziszowianka Radziszów
1:1
Lot Balice
LKS Libertów
1:0
Strażak Rączna
Iskra Krzęcin
2:1
Tęcza Piekary
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Balice
1:0
Pychowianka Kraków
Tęcza Piekary
1:0
Rzozovia Rzozów
Krakus Swoszowice
6:1
Podgórze II Kraków
Iskra Czułów
0:0
LKS Libertów
Strażak Rączna
0:0
Gajowianka Gaj
Wisła Jeziorzany
0:0
Radziszowianka Radziszów
PKS Cedronka
2:2
Iskra Krzęcin
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pychowianka Kraków
1:3
Wisła Jeziorzany
Krakus Swoszowice
2:1
PKS Cedronka
Podgórze II Kraków
3:1
Strażak Rączna
Rzozovia Rzozów
3:3
Iskra Krzęcin
Radziszowianka Radziszów
2:0
Tęcza Piekary
LKS Libertów
1:0
Lot Balice
Gajowianka Gaj
2:2
Iskra Czułów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Jeziorzany
1:0
LKS Libertów
Tęcza Piekary
5:3
Pychowianka Kraków
Iskra Czułów
1:0
Podgórze II Kraków
Lot Balice
5:1
Gajowianka Gaj
PKS Cedronka
3:0
Rzozovia Rzozów
Strażak Rączna
3:2
Krakus Swoszowice
Iskra Krzęcin
1:3
Radziszowianka Radziszów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze II Kraków
1:3
Lot Balice
Pychowianka Kraków
4:2
Iskra Krzęcin
Gajowianka Gaj
0:2
Wisła Jeziorzany
Strażak Rączna
4:3
PKS Cedronka
Krakus Swoszowice
4:1
Iskra Czułów
Radziszowianka Radziszów
6:2
Rzozovia Rzozów
LKS Libertów
0:3
Tęcza Piekary
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Balice
1:4
Krakus Swoszowice
Wisła Jeziorzany
9:2
Podgórze II Kraków
Rzozovia Rzozów
2:2
Pychowianka Kraków
Tęcza Piekary
0:1
Gajowianka Gaj
Iskra Czułów
5:2
Strażak Rączna
PKS Cedronka
4:1
Radziszowianka Radziszów
Iskra Krzęcin
0:0
LKS Libertów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze II Kraków
2:4
Tęcza Piekary
Gajowianka Gaj
2:0
Iskra Krzęcin
Strażak Rączna
5:3
Lot Balice
Pychowianka Kraków
1:5
Radziszowianka Radziszów
Iskra Czułów
3:2
PKS Cedronka
Krakus Swoszowice
3:0
Wisła Jeziorzany
LKS Libertów
5:1
Rzozovia Rzozów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Lot Balice
6:2
Iskra Czułów
PKS Cedronka
3:1
Pychowianka Kraków
Rzozovia Rzozów
2:2
Gajowianka Gaj
Tęcza Piekary
4:1
Krakus Swoszowice
Radziszowianka Radziszów
4:2
LKS Libertów
Wisła Jeziorzany
0:1
Strażak Rączna
Iskra Krzęcin
4:1
Podgórze II Kraków
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Krakus Swoszowice
2:4
Iskra Krzęcin
Iskra Czułów
4:1
Wisła Jeziorzany
Lot Balice
3:0
PKS Cedronka
Podgórze II Kraków
3:1
Rzozovia Rzozów
Gajowianka Gaj
1:0
Radziszowianka Radziszów
Strażak Rączna
1:4
Tęcza Piekary
LKS Libertów
5:1
Pychowianka Kraków
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Rzozovia Rzozów
3:1
Krakus Swoszowice
Tęcza Piekary
6:1
Iskra Czułów
Radziszowianka Radziszów
12:1
Podgórze II Kraków
Wisła Jeziorzany
0:5
Lot Balice
LKS Libertów
1:1
PKS Cedronka
Pychowianka Kraków
2:3
Gajowianka Gaj
Iskra Krzęcin
3:2
Strażak Rączna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?