Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wawel Kraków
2:4
Dąbski KS Kraków
Podgórze Kraków
5:0
PKS Cedronka
Zwierzyniecki KS Kraków
2:3
Iskra Krzęcin
Płomień Kostrze
3:1
Wanda Kraków
Strzelcy Kraków
1:1
Krakus Swoszowice
Radziszowianka II Radziszów
3:0
Bieżanowianka Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieżanowianka Kraków
4:2
Tramwaj Kraków
Podgórze Kraków
1:2
WKS Wawel Kraków
Iskra Krzęcin
1:1
Radziszowianka II Radziszów
Dąbski KS Kraków
2:2
Płomień Kostrze
Gajowianka Gaj
4:3
Strzelcy Kraków
PKS Cedronka
4:2
Krakus Swoszowice
Wanda Kraków
2:2
Zwierzyniecki KS Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelcy Kraków
2:2
Bieżanowianka Kraków
WKS Wawel Kraków
1:4
PKS Cedronka
Zwierzyniecki KS Kraków
1:2
Dąbski KS Kraków
Tramwaj Kraków
2:2
Iskra Krzęcin
Płomień Kostrze
1:1
Podgórze Kraków
Radziszowianka II Radziszów
1:4
Wanda Kraków
Krakus Swoszowice
1:1
Gajowianka Gaj
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wawel Kraków
1:3
Płomień Kostrze
Dąbski KS Kraków
2:1
Radziszowianka II Radziszów
Bieżanowianka Kraków
0:3
Krakus Swoszowice
PKS Cedronka
3:4
Gajowianka Gaj
Wanda Kraków
3:0
Tramwaj Kraków
Iskra Krzęcin
1:1
Strzelcy Kraków
Podgórze Kraków
1:1
Zwierzyniecki KS Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwierzyniecki KS Kraków
1:2
WKS Wawel Kraków
Tramwaj Kraków
0:3
Dąbski KS Kraków
Gajowianka Gaj
1:3
Bieżanowianka Kraków
Strzelcy Kraków
2:2
Wanda Kraków
Płomień Kostrze
0:2
PKS Cedronka
Krakus Swoszowice
4:4
Iskra Krzęcin
Radziszowianka II Radziszów
3:1
Podgórze Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wanda Kraków
4:1
Krakus Swoszowice
Podgórze Kraków
1:0
Tramwaj Kraków
Płomień Kostrze
2:3
Zwierzyniecki KS Kraków
Dąbski KS Kraków
1:5
Strzelcy Kraków
PKS Cedronka
2:2
Bieżanowianka Kraków
WKS Wawel Kraków
0:2
Radziszowianka II Radziszów
Iskra Krzęcin
3:2
Gajowianka Gaj
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
1:0
Strzelcy Kraków
Bieżanowianka Kraków
2:9
Iskra Krzęcin
Tramwaj Kraków
0:1
WKS Wawel Kraków
PKS Cedronka
1:4
Zwierzyniecki KS Kraków
Radziszowianka II Radziszów
2:2
Płomień Kostrze
Krakus Swoszowice
1:4
Dąbski KS Kraków
Gajowianka Gaj
1:3
Wanda Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
PKS Cedronka
0:2
Iskra Krzęcin
Zwierzyniecki KS Kraków
6:1
Radziszowianka II Radziszów
WKS Wawel Kraków
1:2
Strzelcy Kraków
Dąbski KS Kraków
2:0
Gajowianka Gaj
Wanda Kraków
1:3
Bieżanowianka Kraków
Podgórze Kraków
1:0
Krakus Swoszowice
Płomień Kostrze
2:1
Tramwaj Kraków
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Strzelcy Kraków
2:3
Płomień Kostrze
Bieżanowianka Kraków
2:3
Dąbski KS Kraków
Tramwaj Kraków
2:1
Zwierzyniecki KS Kraków
Iskra Krzęcin
2:3
Wanda Kraków
Krakus Swoszowice
1:1
WKS Wawel Kraków
Radziszowianka II Radziszów
1:2
PKS Cedronka
Gajowianka Gaj
2:1
Podgórze Kraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
2:1
Bieżanowianka Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków
4:0
Strzelcy Kraków
PKS Cedronka
1:2
Wanda Kraków
WKS Wawel Kraków
1:3
Gajowianka Gaj
Dąbski KS Kraków
2:2
Iskra Krzęcin
Płomień Kostrze
1:6
Krakus Swoszowice
Radziszowianka II Radziszów
1:3
Tramwaj Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Wanda Kraków
1:3
Dąbski KS Kraków
Bieżanowianka Kraków
3:1
WKS Wawel Kraków
Tramwaj Kraków
3:2
PKS Cedronka
Strzelcy Kraków
0:2
Radziszowianka II Radziszów
Krakus Swoszowice
2:2
Zwierzyniecki KS Kraków
Gajowianka Gaj
1:1
Płomień Kostrze
Iskra Krzęcin
4:0
Podgórze Kraków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wawel Kraków
1:0
Iskra Krzęcin
Zwierzyniecki KS Kraków
6:2
Gajowianka Gaj
Tramwaj Kraków
4:1
Strzelcy Kraków
Płomień Kostrze
4:7
Bieżanowianka Kraków
PKS Cedronka
3:1
Dąbski KS Kraków
Radziszowianka II Radziszów
2:5
Krakus Swoszowice
Podgórze Kraków
4:1
Wanda Kraków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąbski KS Kraków
3:3
Podgórze Kraków
Bieżanowianka Kraków
3:4
Zwierzyniecki KS Kraków
Krakus Swoszowice
3:1
Tramwaj Kraków
Gajowianka Gaj
5:3
Radziszowianka II Radziszów
Iskra Krzęcin
4:0
Płomień Kostrze
Wanda Kraków
2:3
WKS Wawel Kraków
Strzelcy Kraków
3:2
PKS Cedronka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzęcin
1:0
Zwierzyniecki KS Kraków
Dąbski KS Kraków
1:0
WKS Wawel Kraków
Wanda Kraków
2:0
Płomień Kostrze
Bieżanowianka Kraków
2:1
Radziszowianka II Radziszów
PKS Cedronka
1:1
Podgórze Kraków
Krakus Swoszowice
4:3
Strzelcy Kraków
Gajowianka Gaj
1:2
Tramwaj Kraków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwierzyniecki KS Kraków
4:0
Wanda Kraków
Płomień Kostrze
0:3
Dąbski KS Kraków
Tramwaj Kraków
2:2
Bieżanowianka Kraków
Radziszowianka II Radziszów
0:2
Iskra Krzęcin
Strzelcy Kraków
2:1
Gajowianka Gaj
WKS Wawel Kraków
0:3
Podgórze Kraków
Krakus Swoszowice
2:3
PKS Cedronka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
2:1
Płomień Kostrze
Iskra Krzęcin
1:1
Tramwaj Kraków
Dąbski KS Kraków
3:3
Zwierzyniecki KS Kraków
Bieżanowianka Kraków
2:2
Strzelcy Kraków
Wanda Kraków
3:1
Radziszowianka II Radziszów
PKS Cedronka
3:1
WKS Wawel Kraków
Gajowianka Gaj
0:2
Krakus Swoszowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gajowianka Gaj
1:4
PKS Cedronka
Tramwaj Kraków
0:1
Wanda Kraków
Strzelcy Kraków
3:3
Iskra Krzęcin
Krakus Swoszowice
2:4
Bieżanowianka Kraków
Radziszowianka II Radziszów
0:3
Dąbski KS Kraków
Zwierzyniecki KS Kraków
1:0
Podgórze Kraków
Płomień Kostrze
2:0
WKS Wawel Kraków
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzęcin
2:2
Krakus Swoszowice
Dąbski KS Kraków
3:2
Tramwaj Kraków
Bieżanowianka Kraków
4:4
Gajowianka Gaj
Podgórze Kraków
2:1
Radziszowianka II Radziszów
WKS Wawel Kraków
0:5
Zwierzyniecki KS Kraków
PKS Cedronka
3:1
Płomień Kostrze
Wanda Kraków
1:2
Strzelcy Kraków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieżanowianka Kraków
1:0
PKS Cedronka
Tramwaj Kraków
1:3
Podgórze Kraków
Gajowianka Gaj
2:2
Iskra Krzęcin
Zwierzyniecki KS Kraków
1:0
Płomień Kostrze
Strzelcy Kraków
0:4
Dąbski KS Kraków
Radziszowianka II Radziszów
8:1
WKS Wawel Kraków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krzęcin
4:2
Bieżanowianka Kraków
Płomień Kostrze
2:0
Radziszowianka II Radziszów
WKS Wawel Kraków
0:2
Tramwaj Kraków
Dąbski KS Kraków
0:4
Krakus Swoszowice
Zwierzyniecki KS Kraków
3:2
PKS Cedronka
Strzelcy Kraków
2:2
Podgórze Kraków
Wanda Kraków
4:0
Gajowianka Gaj
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Bieżanowianka Kraków
2:1
Wanda Kraków
Tramwaj Kraków
1:0
Płomień Kostrze
Krakus Swoszowice
1:1
Podgórze Kraków
Iskra Krzęcin
2:3
PKS Cedronka
Radziszowianka II Radziszów
2:1
Zwierzyniecki KS Kraków
Strzelcy Kraków
3:1
WKS Wawel Kraków
Gajowianka Gaj
0:3
Dąbski KS Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?