Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skotniki
0:11
Jadwiga Kraków
SMS II Kraków
1:2
AP Kmita Zabierzów
Prokocim Kraków
0:6
Dalin Myślenice
Beskid Tokarnia
5:1
Czarni Staniątki
Prądniczanka Kraków
5:0
Iskra Brzączowice
LKS Rudnik
4:2
Borek Kraków
Podgórze Kraków
1:2
MOSiR Bukowno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadwiga Kraków
1:5
Podgórze Kraków
Iskra Brzączowice
3:1
Pogoń Skotniki
Czarni Staniątki
2:3
Prokocim Kraków
Dalin Myślenice
5:0
Prądniczanka Kraków
Borek Kraków
1:10
Beskid Tokarnia
AP Kmita Zabierzów
1:1
MOSiR Bukowno
SMS II Kraków
1:2
LKS Rudnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Prokocim Kraków
4:0
Borek Kraków
Podgórze Kraków
3:1
Iskra Brzączowice
LKS Rudnik
2:0
AP Kmita Zabierzów
Beskid Tokarnia
1:2
SMS II Kraków
MOSiR Bukowno
3:0
Jadwiga Kraków
Prądniczanka Kraków
2:1
Czarni Staniątki
Pogoń Skotniki
0:5
Dalin Myślenice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS II Kraków
0:0
Prokocim Kraków
Iskra Brzączowice
1:3
MOSiR Bukowno
AP Kmita Zabierzów
4:1
Jadwiga Kraków
Dalin Myślenice
2:1
Podgórze Kraków
Borek Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
Czarni Staniątki
5:3
Pogoń Skotniki
LKS Rudnik
4:1
Beskid Tokarnia
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
3:1
AP Kmita Zabierzów
Jadwiga Kraków
1:1
Iskra Brzączowice
MOSiR Bukowno
1:6
Dalin Myślenice
Podgórze Kraków
3:1
Czarni Staniątki
Prądniczanka Kraków
1:3
SMS II Kraków
Prokocim Kraków
2:0
LKS Rudnik
Pogoń Skotniki
2:4
Borek Kraków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
4:4
MOSiR Bukowno
Dalin Myślenice
11:1
Jadwiga Kraków
Beskid Tokarnia
1:3
Prokocim Kraków
SMS II Kraków
3:0
Pogoń Skotniki
LKS Rudnik
4:2
Prądniczanka Kraków
AP Kmita Zabierzów
8:1
Iskra Brzączowice
Borek Kraków
5:4
Podgórze Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadwiga Kraków
4:2
Czarni Staniątki
Pogoń Skotniki
1:4
LKS Rudnik
Iskra Brzączowice
0:13
Dalin Myślenice
MOSiR Bukowno
2:0
Borek Kraków
Podgórze Kraków
0:3
SMS II Kraków
Prokocim Kraków
3:0
AP Kmita Zabierzów
Prądniczanka Kraków
7:2
Beskid Tokarnia
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
5:1
Iskra Brzączowice
LKS Rudnik
0:4
Podgórze Kraków
Borek Kraków
4:2
Jadwiga Kraków
SMS II Kraków
2:0
MOSiR Bukowno
Prokocim Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
Beskid Tokarnia
3:0
Pogoń Skotniki
AP Kmita Zabierzów
0:3
Dalin Myślenice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skotniki
0:6
Prokocim Kraków
Jadwiga Kraków
0:2
SMS II Kraków
MOSiR Bukowno
2:1
LKS Rudnik
Iskra Brzączowice
4:5
Borek Kraków
Prądniczanka Kraków
7:1
AP Kmita Zabierzów
Dalin Myślenice
2:0
Czarni Staniątki
Podgórze Kraków
3:0
Beskid Tokarnia
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Prokocim Kraków
5:2
Podgórze Kraków
SMS II Kraków
3:0
Iskra Brzączowice
Beskid Tokarnia
3:2
MOSiR Bukowno
Prądniczanka Kraków
9:0
Pogoń Skotniki
LKS Rudnik
3:4
Jadwiga Kraków
AP Kmita Zabierzów
4:3
Czarni Staniątki
Borek Kraków
3:3
Dalin Myślenice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skotniki
1:5
AP Kmita Zabierzów
Iskra Brzączowice
2:1
LKS Rudnik
Jadwiga Kraków
3:0
Beskid Tokarnia
MOSiR Bukowno
1:3
Prokocim Kraków
Podgórze Kraków
2:4
Prądniczanka Kraków
Dalin Myślenice
4:0
SMS II Kraków
Czarni Staniątki
4:1
Borek Kraków
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Skotniki
0:12
Podgórze Kraków
AP Kmita Zabierzów
0:0
Borek Kraków
Beskid Tokarnia
3:2
Iskra Brzączowice
Prądniczanka Kraków
3:0
MOSiR Bukowno
LKS Rudnik
2:4
Dalin Myślenice
Prokocim Kraków
7:0
Jadwiga Kraków
SMS II Kraków
3:0
Czarni Staniątki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS II Kraków
5:0
Borek Kraków
Podgórze Kraków
2:1
AP Kmita Zabierzów
MOSiR Bukowno
3:0
Pogoń Skotniki
Czarni Staniątki
3:5
LKS Rudnik
Jadwiga Kraków
1:2
Prądniczanka Kraków
Dalin Myślenice
1:0
Beskid Tokarnia
Iskra Brzączowice
0:5
Prokocim Kraków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Borek Kraków
5:2
LKS Rudnik
AP Kmita Zabierzów
0:8
SMS II Kraków
Iskra Brzączowice
2:6
Prądniczanka Kraków
Dalin Myślenice
0:4
Prokocim Kraków
MOSiR Bukowno
2:1
Podgórze Kraków
Czarni Staniątki
1:3
Beskid Tokarnia
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Bukowno
0:3
AP Kmita Zabierzów
Podgórze Kraków
2:1
Jadwiga Kraków
LKS Rudnik
3:3
SMS II Kraków
Prądniczanka Kraków
0:4
Dalin Myślenice
Prokocim Kraków
3:0
Czarni Staniątki
Beskid Tokarnia
2:3
Borek Kraków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kmita Zabierzów
1:1
LKS Rudnik
Jadwiga Kraków
0:1
MOSiR Bukowno
Iskra Brzączowice
6:4
Podgórze Kraków
Borek Kraków
2:2
Prokocim Kraków
Czarni Staniątki
3:3
Prądniczanka Kraków
SMS II Kraków
4:0
Beskid Tokarnia
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jadwiga Kraków
3:1
AP Kmita Zabierzów
MOSiR Bukowno
4:2
Iskra Brzączowice
Podgórze Kraków
1:3
Dalin Myślenice
Prądniczanka Kraków
8:0
Borek Kraków
Prokocim Kraków
3:4
SMS II Kraków
Beskid Tokarnia
5:1
LKS Rudnik
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Kmita Zabierzów
6:1
Beskid Tokarnia
LKS Rudnik
0:2
Prokocim Kraków
SMS II Kraków
3:0
Prądniczanka Kraków
Czarni Staniątki
1:2
Podgórze Kraków
Iskra Brzączowice
7:2
Jadwiga Kraków
Dalin Myślenice
3:1
MOSiR Bukowno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Bukowno
3:0
Czarni Staniątki
Iskra Brzączowice
2:0
AP Kmita Zabierzów
Podgórze Kraków
1:3
Borek Kraków
Jadwiga Kraków
0:4
Dalin Myślenice
Prokocim Kraków
17:0
Beskid Tokarnia
Prądniczanka Kraków
1:1
LKS Rudnik
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Borek Kraków
0:3
MOSiR Bukowno
AP Kmita Zabierzów
1:3
Prokocim Kraków
SMS II Kraków
2:9
Podgórze Kraków
Czarni Staniątki
8:1
Jadwiga Kraków
Dalin Myślenice
5:0
Iskra Brzączowice
Beskid Tokarnia
2:1
Prądniczanka Kraków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
2:0
AP Kmita Zabierzów
Jadwiga Kraków
1:5
Borek Kraków
Prądniczanka Kraków
1:0
Prokocim Kraków
MOSiR Bukowno
0:1
SMS II Kraków
Iskra Brzączowice
3:3
Czarni Staniątki
Podgórze Kraków
1:0
LKS Rudnik
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Borek Kraków
5:2
Iskra Brzączowice
AP Kmita Zabierzów
2:1
Prądniczanka Kraków
LKS Rudnik
3:0
MOSiR Bukowno
SMS II Kraków
7:0
Jadwiga Kraków
Beskid Tokarnia
2:2
Podgórze Kraków
Czarni Staniątki
2:6
Dalin Myślenice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
3:3
Prokocim Kraków
Jadwiga Kraków
6:3
LKS Rudnik
MOSiR Bukowno
3:0
Beskid Tokarnia
Iskra Brzączowice
2:12
SMS II Kraków
Czarni Staniątki
1:4
AP Kmita Zabierzów
Dalin Myślenice
3:1
Borek Kraków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Prokocim Kraków
1:3
MOSiR Bukowno
Borek Kraków
3:0
Czarni Staniątki
SMS II Kraków
6:1
Dalin Myślenice
LKS Rudnik
5:4
Iskra Brzączowice
Prądniczanka Kraków
7:4
Podgórze Kraków
Beskid Tokarnia
3:0
Jadwiga Kraków
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
MOSiR Bukowno
1:0
Prądniczanka Kraków
Borek Kraków
3:1
AP Kmita Zabierzów
Czarni Staniątki
1:10
SMS II Kraków
Jadwiga Kraków
3:3
Prokocim Kraków
Iskra Brzączowice
2:2
Beskid Tokarnia
Dalin Myślenice
3:0
LKS Rudnik
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
1:5
Dalin Myślenice
Prokocim Kraków
19:1
Iskra Brzączowice
Borek Kraków
0:7
SMS II Kraków
Prądniczanka Kraków
3:1
Jadwiga Kraków
LKS Rudnik
7:1
Czarni Staniątki
AP Kmita Zabierzów
4:3
Podgórze Kraków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?