Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudnik
2:1
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
0:1
Karpaty Siepraw
Skawinka Skawina
1:11
Borek Kraków
SMS II Kraków
3:0
AP Kmita Zabierzów
Prokocim Kraków
2:0
MKS Nowa Proszowianka
Prądniczanka Kraków
0:3*
Podgórze Kraków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
8:1
Raba Dobczyce
Borek Kraków
0:3*
LKS Rudnik
MKS Nowa Proszowianka
8:2
Prądniczanka Kraków
AP Kmita Zabierzów
5:0
Skawinka Skawina
Karpaty Siepraw
1:1
Prokocim Kraków
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Prokocim Kraków
3:0
Gdovia Gdów
LKS Rudnik
3:0
AP Kmita Zabierzów
Raba Dobczyce
0:9
Borek Kraków
Podgórze Kraków
5:2
MKS Nowa Proszowianka
Prądniczanka Kraków
2:1
Karpaty Siepraw
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS II Kraków
7:0
Skawinka Skawina
Karpaty Siepraw
2:0
Podgórze Kraków
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
AP Kmita Zabierzów
4:0
Raba Dobczyce
Gdovia Gdów
2:1
Prądniczanka Kraków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudnik
1:6
SMS II Kraków
MKS Nowa Proszowianka
3:0
Karpaty Siepraw
Prądniczanka Kraków
1:7
Borek Kraków
Podgórze Kraków
4:2
Gdovia Gdów
Prokocim Kraków
1:0
AP Kmita Zabierzów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawinka Skawina
0:3*
LKS Rudnik
Gdovia Gdów
5:0
MKS Nowa Proszowianka
Borek Kraków
7:1
Podgórze Kraków
SMS II Kraków
10:0
Raba Dobczyce
AP Kmita Zabierzów
0:0
Prądniczanka Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
2:1
Gdovia Gdów
Podgórze Kraków
0:2
AP Kmita Zabierzów
Prokocim Kraków
4:0
SMS II Kraków
MKS Nowa Proszowianka
1:5
Borek Kraków
Raba Dobczyce
2:0
Skawinka Skawina
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Borek Kraków
0:0
Karpaty Siepraw
AP Kmita Zabierzów
0:2
MKS Nowa Proszowianka
SMS II Kraków
7:0
Prądniczanka Kraków
Skawinka Skawina
0:3*
Prokocim Kraków
LKS Rudnik
2:1
Raba Dobczyce
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Prokocim Kraków
3:0
LKS Rudnik
Karpaty Siepraw
0:2
AP Kmita Zabierzów
Gdovia Gdów
1:2
Borek Kraków
Podgórze Kraków
1:5
SMS II Kraków
Prądniczanka Kraków
3:0
Skawinka Skawina
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce
1:2
Prokocim Kraków
SMS II Kraków
4:0
MKS Nowa Proszowianka
LKS Rudnik
1:3
Prądniczanka Kraków
AP Kmita Zabierzów
3:2
Gdovia Gdów
Skawinka Skawina
1:4
Podgórze Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Borek Kraków
2:0
AP Kmita Zabierzów
Prądniczanka Kraków
3:2
Raba Dobczyce
Karpaty Siepraw
0:5
SMS II Kraków
Podgórze Kraków
2:2
LKS Rudnik
MKS Nowa Proszowianka
3:3
Skawinka Skawina
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Prokocim Kraków
3:0
Prądniczanka Kraków
LKS Rudnik
1:2
MKS Nowa Proszowianka
Skawinka Skawina
2:1
Karpaty Siepraw
SMS II Kraków
2:0
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
1:3
Podgórze Kraków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Borek Kraków
2:0
SMS II Kraków
Gdovia Gdów
3:0*
Skawinka Skawina
MKS Nowa Proszowianka
8:1
Raba Dobczyce
Podgórze Kraków
3:5
Prokocim Kraków
Karpaty Siepraw
5:0
LKS Rudnik
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
4:1
Prokocim Kraków
Karpaty Siepraw
0:0
Raba Dobczyce
Gdovia Gdów
11:0
LKS Rudnik
Podgórze Kraków
0:1
Prądniczanka Kraków
Borek Kraków
4:2
Skawinka Skawina
AP Kmita Zabierzów
1:0
SMS II Kraków
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudnik
0:1
Karpaty Siepraw
Prądniczanka Kraków
1:8
SMS II Kraków
AP Kmita Zabierzów
0:1
Borek Kraków
Skawinka Skawina
0:5
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
3:4
MKS Nowa Proszowianka
Prokocim Kraków
2:2
Podgórze Kraków
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
6:1
LKS Rudnik
Karpaty Siepraw
2:0
Skawinka Skawina
Podgórze Kraków
5:0
Raba Dobczyce
Prądniczanka Kraków
2:7
Prokocim Kraków
SMS II Kraków
4:2
Borek Kraków
Gdovia Gdów
1:1
AP Kmita Zabierzów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
SMS II Kraków
4:0
Prokocim Kraków
Borek Kraków
6:0
Gdovia Gdów
LKS Rudnik
0:3
Podgórze Kraków
Raba Dobczyce
1:3
Prądniczanka Kraków
AP Kmita Zabierzów
1:1
Karpaty Siepraw
Skawinka Skawina
5:0
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Podgórze Kraków
2:5
Skawinka Skawina
MKS Nowa Proszowianka
0:0
AP Kmita Zabierzów
Karpaty Siepraw
0:3
Borek Kraków
Gdovia Gdów
1:4
SMS II Kraków
Prokocim Kraków
9:0
Raba Dobczyce
Prądniczanka Kraków
4:2
LKS Rudnik
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Rudnik
1:0
Prokocim Kraków
Borek Kraków
6:0
MKS Nowa Proszowianka
AP Kmita Zabierzów
4:0
Podgórze Kraków
Gdovia Gdów
4:1
Karpaty Siepraw
Skawinka Skawina
9:1
Prądniczanka Kraków
Raba Dobczyce
0:8
SMS II Kraków
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
2:3
Gdovia Gdów
Prądniczanka Kraków
0:7
AP Kmita Zabierzów
SMS II Kraków
1:1
Karpaty Siepraw
Podgórze Kraków
0:5
Borek Kraków
Raba Dobczyce
2:1
LKS Rudnik
Prokocim Kraków
2:1
Skawinka Skawina
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
2:1
MKS Nowa Proszowianka
Borek Kraków
4:0
Prądniczanka Kraków
AP Kmita Zabierzów
1:3
Prokocim Kraków
Skawinka Skawina
7:1
Raba Dobczyce
Gdovia Gdów
2:2
Podgórze Kraków
SMS II Kraków
17:0
LKS Rudnik
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
1:3
SMS II Kraków
LKS Rudnik
0:4
Skawinka Skawina
Prądniczanka Kraków
0:3
Gdovia Gdów
Podgórze Kraków
1:4
Karpaty Siepraw
Prokocim Kraków
1:4
Borek Kraków
Raba Dobczyce
0:4
AP Kmita Zabierzów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
1:2
Prądniczanka Kraków
Borek Kraków
0:0
Raba Dobczyce
Skawinka Skawina
0:3
SMS II Kraków
MKS Nowa Proszowianka
7:0
Podgórze Kraków
AP Kmita Zabierzów
10:0
LKS Rudnik
Gdovia Gdów
4:0
Prokocim Kraków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Prokocim Kraków
4:0
Karpaty Siepraw
Prądniczanka Kraków
0:6
MKS Nowa Proszowianka
SMS II Kraków
13:1
Podgórze Kraków
LKS Rudnik
2:2
Borek Kraków
Skawinka Skawina
10:2
AP Kmita Zabierzów
Raba Dobczyce
2:2
Gdovia Gdów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?