Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cracovia II Kraków KS
9:0
Garbarz Zembrzyce
Niwa Nowa Wieś
2:1
Karpaty Siepraw
UKS Górnik Libiąż
0:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Świt Krzeszowice
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
Jutrzenka Giebułtów
2:1
Halniak Maków Podhalański
Iskra Klecza Dolna
3:0
Wiślanka Grabie
Wiślanie Jaśkowice
4:2
MKS Nowa Proszowianka
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:5
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
6:1
Wiślanie Jaśkowice
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
0:1
Garbarz Zembrzyce
Niwa Nowa Wieś
0:0
Iskra Klecza Dolna
Halniak Maków Podhalański
1:0
UKS Górnik Libiąż
MKS Nowa Proszowianka
0:5
Cracovia II Kraków KS
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
0:0
Świt Krzeszowice
Karpaty Siepraw
1:1
Jałowiec Stryszawa
Wiślanka Grabie
2:1
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Klecza Dolna
1:1
Karpaty Siepraw
UKS Górnik Libiąż
0:1
Wiślanka Grabie
Świt Krzeszowice
3:1
Halniak Maków Podhalański
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Niwa Nowa Wieś
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:0
MKS Nowa Proszowianka
Cracovia II Kraków KS
4:2
Orzeł Piaski Wielkie
Jałowiec Stryszawa
0:0
Garbarz Zembrzyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanka Grabie
2:1
Świt Krzeszowice
MKS Nowa Proszowianka
3:2
Jałowiec Stryszawa
Niwa Nowa Wieś
2:3
UKS Górnik Libiąż
Halniak Maków Podhalański
4:1
Wiślanie Jaśkowice
Karpaty Siepraw
2:2
Garbarz Zembrzyce
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2:1
Cracovia II Kraków KS
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Iskra Klecza Dolna
0:0
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarz Zembrzyce
0:1
MKS Nowa Proszowianka
Cracovia II Kraków KS
0:0
Halniak Maków Podhalański
UKS Górnik Libiąż
3:0*
Iskra Klecza Dolna
Świt Krzeszowice
0:1
Niwa Nowa Wieś
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Karpaty Siepraw
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Wiślanka Grabie
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Jałowiec Stryszawa
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
1:0
Wiślanie Jaśkowice
Halniak Maków Podhalański
0:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Orzeł Piaski Wielkie
4:1
Garbarz Zembrzyce
Jutrzenka Giebułtów
0:0
UKS Górnik Libiąż
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
3:2
Jałowiec Stryszawa
Karpaty Siepraw
2:7
MKS Nowa Proszowianka
Iskra Klecza Dolna
1:1
Świt Krzeszowice
Wiślanka Grabie
0:3
Cracovia II Kraków KS
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
2:4
Karpaty Siepraw
Świt Krzeszowice
2:2
Jutrzenka Giebułtów
Garbarz Zembrzyce
1:5
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Iskra Klecza Dolna
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:1
Wiślanka Grabie
Cracovia II Kraków KS
7:0
Niwa Nowa Wieś
Jałowiec Stryszawa
1:1
Halniak Maków Podhalański
MKS Nowa Proszowianka
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Klecza Dolna
1:3
Cracovia II Kraków KS
UKS Górnik Libiąż
1:2
Świt Krzeszowice
Niwa Nowa Wieś
1:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2:0
MKS Nowa Proszowianka
Halniak Maków Podhalański
0:0
Garbarz Zembrzyce
Karpaty Siepraw
0:4
Orzeł Piaski Wielkie
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Wiślanie Jaśkowice
Wiślanka Grabie
2:2
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Krzeszowice
2:0
Karpaty Siepraw
Wiślanie Jaśkowice
2:1
UKS Górnik Libiąż
Orzeł Piaski Wielkie
3:3
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Garbarz Zembrzyce
0:4
Wiślanka Grabie
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
3:1
Iskra Klecza Dolna
Cracovia II Kraków KS
1:0
Jutrzenka Giebułtów
Jałowiec Stryszawa
0:1
Niwa Nowa Wieś
MKS Nowa Proszowianka
1:0
Halniak Maków Podhalański
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanka Grabie
1:1
MKS Nowa Proszowianka
UKS Górnik Libiąż
2:4
Cracovia II Kraków KS
Świt Krzeszowice
1:4
Wiślanie Jaśkowice
Niwa Nowa Wieś
0:2
Garbarz Zembrzyce
Halniak Maków Podhalański
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
Karpaty Siepraw
0:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Jutrzenka Giebułtów
1:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Iskra Klecza Dolna
2:1
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Nowa Proszowianka
4:1
Niwa Nowa Wieś
Cracovia II Kraków KS
4:0
Świt Krzeszowice
Garbarz Zembrzyce
0:0
Iskra Klecza Dolna
Wiślanie Jaśkowice
1:4
Karpaty Siepraw
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:0
UKS Górnik Libiąż
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
3:0
Halniak Maków Podhalański
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Wiślanka Grabie
Jałowiec Stryszawa
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
2:2
Jałowiec Stryszawa
Jutrzenka Giebułtów
2:1
Garbarz Zembrzyce
Iskra Klecza Dolna
3:1
MKS Nowa Proszowianka
Wiślanie Jaśkowice
0:2
Cracovia II Kraków KS
Niwa Nowa Wieś
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
Świt Krzeszowice
1:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Wiślanka Grabie
1:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Karpaty Siepraw
2:3
Halniak Maków Podhalański
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Krzeszowice
2:3
Jałowiec Stryszawa
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
2:0
Niwa Nowa Wieś
Halniak Maków Podhalański
1:1
Wiślanka Grabie
Garbarz Zembrzyce
2:0
UKS Górnik Libiąż
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:0
Wiślanie Jaśkowice
Cracovia II Kraków KS
7:2
Karpaty Siepraw
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Iskra Klecza Dolna
MKS Nowa Proszowianka
2:3
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
0:4
MKS Nowa Proszowianka
Niwa Nowa Wieś
0:0
Halniak Maków Podhalański
Karpaty Siepraw
3:2
Wiślanka Grabie
Świt Krzeszowice
4:2
Garbarz Zembrzyce
Jutrzenka Giebułtów
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
Iskra Klecza Dolna
1:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Cracovia II Kraków KS
4:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Jałowiec Stryszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarz Zembrzyce
0:0
Wiślanie Jaśkowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
3:0
Jutrzenka Giebułtów
Halniak Maków Podhalański
1:1
Iskra Klecza Dolna
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:0
Karpaty Siepraw
Orzeł Piaski Wielkie
3:0*
UKS Górnik Libiąż
MKS Nowa Proszowianka
4:0
Świt Krzeszowice
Wiślanka Grabie
1:1
Niwa Nowa Wieś
Jałowiec Stryszawa
0:4
Cracovia II Kraków KS
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanka Grabie
1:0
Iskra Klecza Dolna
Jałowiec Stryszawa
3:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
MKS Nowa Proszowianka
4:2
Wiślanie Jaśkowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
0:0
UKS Górnik Libiąż
Halniak Maków Podhalański
2:0
Jutrzenka Giebułtów
Karpaty Siepraw
0:2
Niwa Nowa Wieś
Orzeł Piaski Wielkie
0:0
Świt Krzeszowice
Garbarz Zembrzyce
0:1
Cracovia II Kraków KS
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Klecza Dolna
1:1
Niwa Nowa Wieś
Jałowiec Stryszawa
1:1
Karpaty Siepraw
UKS Górnik Libiąż
3:2
Halniak Maków Podhalański
Świt Krzeszowice
1:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Wiślanka Grabie
Garbarz Zembrzyce
2:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Wiślanie Jaśkowice
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
Cracovia II Kraków KS
4:4
MKS Nowa Proszowianka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Halniak Maków Podhalański
5:0
Świt Krzeszowice
Karpaty Siepraw
1:1
Iskra Klecza Dolna
Garbarz Zembrzyce
2:1
Jałowiec Stryszawa
Niwa Nowa Wieś
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
0:1
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Cracovia II Kraków KS
Wiślanka Grabie
1:2
UKS Górnik Libiąż
MKS Nowa Proszowianka
0:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarz Zembrzyce
3:0
Karpaty Siepraw
Cracovia II Kraków KS
4:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Jałowiec Stryszawa
0:3*
MKS Nowa Proszowianka
UKS Górnik Libiąż
1:1
Niwa Nowa Wieś
Świt Krzeszowice
0:2
Wiślanka Grabie
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Iskra Klecza Dolna
Wiślanie Jaśkowice
3:0
Halniak Maków Podhalański
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:4
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
0:0
Świt Krzeszowice
Halniak Maków Podhalański
2:5
Cracovia II Kraków KS
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Karpaty Siepraw
0:0
Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie
1:0
Jałowiec Stryszawa
Iskra Klecza Dolna
0:3
UKS Górnik Libiąż
Wiślanka Grabie
2:1
Wiślanie Jaśkowice
MKS Nowa Proszowianka
0:1
Garbarz Zembrzyce
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Jałowiec Stryszawa
0:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
UKS Górnik Libiąż
1:0
Jutrzenka Giebułtów
Świt Krzeszowice
0:0
Iskra Klecza Dolna
Garbarz Zembrzyce
1:2
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanie Jaśkowice
3:2
Niwa Nowa Wieś
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
4:2
Halniak Maków Podhalański
Cracovia II Kraków KS
7:0
Wiślanka Grabie
MKS Nowa Proszowianka
1:1
Karpaty Siepraw
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
0:1
Cracovia II Kraków KS
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:1
Garbarz Zembrzyce
Halniak Maków Podhalański
3:0
Jałowiec Stryszawa
Karpaty Siepraw
1:0
UKS Górnik Libiąż
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
MKS Nowa Proszowianka
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Świt Krzeszowice
Iskra Klecza Dolna
3:1
Wiślanie Jaśkowice
Wiślanka Grabie
7:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Świt Krzeszowice
2:1
UKS Górnik Libiąż
Cracovia II Kraków KS
4:0
Iskra Klecza Dolna
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Jutrzenka Giebułtów
Jałowiec Stryszawa
1:3
Wiślanka Grabie
Orzeł Piaski Wielkie
3:1
Karpaty Siepraw
Garbarz Zembrzyce
3:1
Halniak Maków Podhalański
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:0
Niwa Nowa Wieś
MKS Nowa Proszowianka
1:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
1:2
Jałowiec Stryszawa
UKS Górnik Libiąż
3:2
Wiślanie Jaśkowice
Halniak Maków Podhalański
1:3
MKS Nowa Proszowianka
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
Karpaty Siepraw
5:2
Świt Krzeszowice
Jutrzenka Giebułtów
1:2
Cracovia II Kraków KS
Iskra Klecza Dolna
3:2
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Wiślanka Grabie
5:0
Garbarz Zembrzyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jałowiec Stryszawa
0:2
Iskra Klecza Dolna
Garbarz Zembrzyce
0:0
Niwa Nowa Wieś
Wiślanie Jaśkowice
2:3
Świt Krzeszowice
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:2
Jutrzenka Giebułtów
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
3:1
Karpaty Siepraw
Orzeł Piaski Wielkie
6:0
Halniak Maków Podhalański
Cracovia II Kraków KS
1:1
UKS Górnik Libiąż
MKS Nowa Proszowianka
1:1
Wiślanka Grabie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Niwa Nowa Wieś
2:2
MKS Nowa Proszowianka
UKS Górnik Libiąż
2:1
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Halniak Maków Podhalański
1:0
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Karpaty Siepraw
1:6
Wiślanie Jaśkowice
Świt Krzeszowice
0:4
Cracovia II Kraków KS
Jutrzenka Giebułtów
2:2
Jałowiec Stryszawa
Iskra Klecza Dolna
0:2
Garbarz Zembrzyce
Wiślanka Grabie
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Jałowiec Stryszawa
0:5
UKS Górnik Libiąż
Garbarz Zembrzyce
0:3
Jutrzenka Giebułtów
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
2:0
Świt Krzeszowice
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
1:0
Wiślanka Grabie
Halniak Maków Podhalański
0:1
Karpaty Siepraw
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Niwa Nowa Wieś
Cracovia II Kraków KS
3:2
Wiślanie Jaśkowice
MKS Nowa Proszowianka
0:0
Iskra Klecza Dolna
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Górnik Libiąż
3:0
Garbarz Zembrzyce
Karpaty Siepraw
1:3
Cracovia II Kraków KS
Niwa Nowa Wieś
0:5
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Jałowiec Stryszawa
5:1
Świt Krzeszowice
Wiślanie Jaśkowice
6:3
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Jutrzenka Giebułtów
3:0
MKS Nowa Proszowianka
Iskra Klecza Dolna
4:4
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie
2:0
Halniak Maków Podhalański
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
1:2
Cracovia II Kraków KS
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
0:0
Iskra Klecza Dolna
Garbarz Zembrzyce
4:2
Świt Krzeszowice
Jałowiec Stryszawa
1:4
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Jutrzenka Giebułtów
Halniak Maków Podhalański
2:2
Niwa Nowa Wieś
Wiślanka Grabie
4:2
Karpaty Siepraw
MKS Nowa Proszowianka
4:1
UKS Górnik Libiąż
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanie Jaśkowice
6:0
Garbarz Zembrzyce
UKS Górnik Libiąż
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
Niwa Nowa Wieś
2:3
Wiślanka Grabie
Karpaty Siepraw
0:0
LKS Spójnia Osiek-Zimnodół-Zawada
Świt Krzeszowice
2:9
MKS Nowa Proszowianka
Jutrzenka Giebułtów
3:2
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
Iskra Klecza Dolna
1:5
Halniak Maków Podhalański
Cracovia II Kraków KS
4:1
Jałowiec Stryszawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?