Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
7:0
Szkoła Futbolu Staniątki
Orzeł Myślenice
4:6
Raba Dobczyce I
Górnik Wieliczka
5:0
Zieloni Niegowić
Dalin Myślenice
2:2
Pcimianka Pcim
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Niegowić
4:7
Orzeł Myślenice
Szkoła Futbolu Staniątki
- : -
Pcimianka Pcim
Raba Dobczyce I
- : -
Dalin Myślenice
Puszcza Niepołomice
2:0
Górnik Wieliczka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
7:0
Zieloni Niegowić
Pcimianka Pcim
1:1
Raba Dobczyce I
Górnik Wieliczka
7:2
Szkoła Futbolu Staniątki
Orzeł Myślenice
0:10
Puszcza Niepołomice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
2:8
Orzeł Myślenice
Puszcza Niepołomice
7:0
Dalin Myślenice
Szkoła Futbolu Staniątki
0:7
Raba Dobczyce I
Zieloni Niegowić
1:8
Pcimianka Pcim
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
1:7
Puszcza Niepołomice
Dalin Myślenice
2:1
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
5:1
Szkoła Futbolu Staniątki
Raba Dobczyce I
3:0
Zieloni Niegowić
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
- : -
Pcimianka Pcim
Puszcza Niepołomice
4:2
Raba Dobczyce I
Szkoła Futbolu Staniątki
2:0
Zieloni Niegowić
Orzeł Myślenice
2:3
Dalin Myślenice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce I
3:2
Górnik Wieliczka
Zieloni Niegowić
0:10
Puszcza Niepołomice
Pcimianka Pcim
4:2
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
3:0
Szkoła Futbolu Staniątki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce I
5:4
Orzeł Myślenice
Pcimianka Pcim
6:3
Dalin Myślenice
Szkoła Futbolu Staniątki
1:6
Puszcza Niepołomice
Zieloni Niegowić
- : -
Górnik Wieliczka
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
9:3
Zieloni Niegowić
Górnik Wieliczka
0:7
Puszcza Niepołomice
Pcimianka Pcim
6:0
Szkoła Futbolu Staniątki
Dalin Myślenice
3:6
Raba Dobczyce I
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
5:1
Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce I
5:2
Pcimianka Pcim
Szkoła Futbolu Staniątki
1:1
Górnik Wieliczka
Zieloni Niegowić
0:5
Dalin Myślenice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
11:0
Zieloni Niegowić
Orzeł Myślenice
- : -
Górnik Wieliczka
Raba Dobczyce I
- : -
Szkoła Futbolu Staniątki
Dalin Myślenice
- : -
Puszcza Niepołomice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Staniątki
- : -
Orzeł Myślenice
Górnik Wieliczka
- : -
Dalin Myślenice
Puszcza Niepołomice
- : -
Pcimianka Pcim
Zieloni Niegowić
- : -
Raba Dobczyce I
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba Dobczyce I
- : -
Puszcza Niepołomice
Dalin Myślenice
- : -
Orzeł Myślenice
Zieloni Niegowić
- : -
Szkoła Futbolu Staniątki
Pcimianka Pcim
- : -
Górnik Wieliczka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Staniątki
- : -
Dalin Myślenice
Górnik Wieliczka
- : -
Raba Dobczyce I
Puszcza Niepołomice
- : -
Zieloni Niegowić
Orzeł Myślenice
- : -
Pcimianka Pcim
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości