Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Cisy Harbutowice
Pauza
Orzeł Myślenice
6:1
Clavia Świątniki Górne
Karpaty Siepraw
3:1
Iskra Brzączowice
Jordan Zakliczyn
3:1
Jawor Jawornik
Szczebel Lubień
5:3
Beskid Tokarnia
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczebel Lubień
Pauza
Iskra Brzączowice
4:3
Jordan Zakliczyn
Beskid Tokarnia
11:0
Jawor Jawornik
Cisy Harbutowice
2:1
Orzeł Myślenice
Clavia Świątniki Górne
5:0
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
Pauza
Orzeł Myślenice
2:0
Szczebel Lubień
Lubomir Wiśniowa
2:0
Cisy Harbutowice
Karpaty Siepraw
3:2
Clavia Świątniki Górne
Jawor Jawornik
2:5
Iskra Brzączowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Clavia Świątniki Górne
4:1
Jordan Zakliczyn
Beskid Tokarnia
- : -
Iskra Brzączowice
Cisy Harbutowice
3:3
Karpaty Siepraw
Szczebel Lubień
1:5
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
0:2
Cisy Harbutowice
Karpaty Siepraw
4:1
Szczebel Lubień
Orzeł Myślenice
0:3
Beskid Tokarnia
Jawor Jawornik
2:3
Clavia Świątniki Górne
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczebel Lubień
0:4
Jordan Zakliczyn
Cisy Harbutowice
2:0
Jawor Jawornik
Clavia Świątniki Górne
10:0
Iskra Brzączowice
Orzeł Myślenice
2:3
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
8:2
Orzeł Myślenice
Iskra Brzączowice
3:5
Cisy Harbutowice
Lubomir Wiśniowa
3:6
Beskid Tokarnia
Jawor Jawornik
3:1
Szczebel Lubień
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczebel Lubień
1:3
Iskra Brzączowice
Beskid Tokarnia
7:0
Clavia Świątniki Górne
Lubomir Wiśniowa
3:3
Karpaty Siepraw
Orzeł Myślenice
2:2
Jordan Zakliczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
7:2
Beskid Tokarnia
Jordan Zakliczyn
3:1
Lubomir Wiśniowa
Clavia Świątniki Górne
2:2
Cisy Harbutowice
Jawor Jawornik
3:2
Orzeł Myślenice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
2:2
Jordan Zakliczyn
Beskid Tokarnia
2:1
Cisy Harbutowice
Szczebel Lubień
0:4
Clavia Świątniki Górne
Lubomir Wiśniowa
5:2
Jawor Jawornik
Orzeł Myślenice
8:0
Iskra Brzączowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Brzączowice
3:2
Lubomir Wiśniowa
Jordan Zakliczyn
- : -
Beskid Tokarnia
Cisy Harbutowice
- : -
Szczebel Lubień
Jawor Jawornik
- : -
Karpaty Siepraw
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?