Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górki Myślenice
5:2
Raba II Dobczyce
Karpaty II Siepraw
0:3*
Jawor Jawornik
Cyrhla Krzczonów
4:3
LKS Trzebunia
Lubomir Wiśniowa
1:2
Sokół Borzęta
Beskid Tokarnia
9:3
Gościbia II Sułkowice
Staw Polanka
1:4
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
1:7
Raba II Dobczyce
Sokół Borzęta
1:1
Beskid Tokarnia
Górki Myślenice
2:2
Lubomir Wiśniowa
LKS Trzebunia
4:1
Staw Polanka
Gościbia II Sułkowice
2:4
Cyrhla Krzczonów
Grodzisko Raciechowice
3:0
Karpaty II Siepraw
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Staw Polanka
2:2
Gościbia II Sułkowice
Jawor Jawornik
0:2
Grodzisko Raciechowice
Cyrhla Krzczonów
3:0
Sokół Borzęta
Lubomir Wiśniowa
3:0
Raba II Dobczyce
Beskid Tokarnia
5:4
Górki Myślenice
Karpaty II Siepraw
1:3
LKS Trzebunia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
4:1
Staw Polanka
Gościbia II Sułkowice
1:2
Karpaty II Siepraw
Raba II Dobczyce
1:4
Grodzisko Raciechowice
Górki Myślenice
2:1
Cyrhla Krzczonów
Lubomir Wiśniowa
1:2
Beskid Tokarnia
LKS Trzebunia
9:0
Jawor Jawornik
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodzisko Raciechowice
0:2
LKS Trzebunia
Staw Polanka
1:3
Górki Myślenice
Jawor Jawornik
1:6
Gościbia II Sułkowice
Cyrhla Krzczonów
2:2
Lubomir Wiśniowa
Beskid Tokarnia
10:3
Raba II Dobczyce
Karpaty II Siepraw
0:2
Sokół Borzęta
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
3:0
Jawor Jawornik
Górki Myślenice
1:1
Karpaty II Siepraw
Beskid Tokarnia
5:1
Cyrhla Krzczonów
Lubomir Wiśniowa
6:3
Staw Polanka
Gościbia II Sułkowice
0:1
Grodzisko Raciechowice
Raba II Dobczyce
1:1
LKS Trzebunia
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Staw Polanka
0:6
Beskid Tokarnia
Jawor Jawornik
1:5
Górki Myślenice
Cyrhla Krzczonów
7:1
Raba II Dobczyce
Grodzisko Raciechowice
7:3
Sokół Borzęta
Karpaty II Siepraw
0:0
Lubomir Wiśniowa
LKS Trzebunia
5:1
Gościbia II Sułkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
1:3
LKS Trzebunia
Górki Myślenice
2:0
Grodzisko Raciechowice
Beskid Tokarnia
7:1
Karpaty II Siepraw
Cyrhla Krzczonów
5:1
Staw Polanka
Raba II Dobczyce
2:4
Gościbia II Sułkowice
Lubomir Wiśniowa
3:0
Jawor Jawornik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
1:6
Beskid Tokarnia
Karpaty II Siepraw
0:2
Cyrhla Krzczonów
Staw Polanka
2:3
Raba II Dobczyce
Grodzisko Raciechowice
0:2
Lubomir Wiśniowa
Gościbia II Sułkowice
3:0
Sokół Borzęta
LKS Trzebunia
2:0
Górki Myślenice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Górki Myślenice
2:1
Gościbia II Sułkowice
Beskid Tokarnia
7:1
Grodzisko Raciechowice
Cyrhla Krzczonów
4:3
Jawor Jawornik
Staw Polanka
3:2
Karpaty II Siepraw
Lubomir Wiśniowa
2:1
LKS Trzebunia
Raba II Dobczyce
4:4
Sokół Borzęta
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Siepraw
2:0
Raba II Dobczyce
Jawor Jawornik
1:2
Staw Polanka
Sokół Borzęta
1:3
Górki Myślenice
LKS Trzebunia
2:3
Beskid Tokarnia
Grodzisko Raciechowice
4:0
Cyrhla Krzczonów
Gościbia II Sułkowice
1:1
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
0:4
Lubomir Wiśniowa
Jawor Jawornik
0:1
Karpaty II Siepraw
LKS Trzebunia
4:0
Cyrhla Krzczonów
Gościbia II Sułkowice
4:5
Beskid Tokarnia
Raba II Dobczyce
1:1
Górki Myślenice
Grodzisko Raciechowice
4:0
Staw Polanka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba II Dobczyce
6:2
Jawor Jawornik
Cyrhla Krzczonów
2:3
Gościbia II Sułkowice
Karpaty II Siepraw
1:2
Grodzisko Raciechowice
Beskid Tokarnia
3:0
Sokół Borzęta
Lubomir Wiśniowa
2:1
Górki Myślenice
Staw Polanka
2:3
LKS Trzebunia
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia II Sułkowice
0:0
Staw Polanka
Raba II Dobczyce
0:3
Lubomir Wiśniowa
Sokół Borzęta
2:2
Cyrhla Krzczonów
Górki Myślenice
2:7
Beskid Tokarnia
LKS Trzebunia
11:1
Karpaty II Siepraw
Grodzisko Raciechowice
1:1
Jawor Jawornik
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Staw Polanka
4:1
Sokół Borzęta
Cyrhla Krzczonów
1:3
Górki Myślenice
Jawor Jawornik
0:5
LKS Trzebunia
Beskid Tokarnia
4:1
Lubomir Wiśniowa
Karpaty II Siepraw
1:1
Gościbia II Sułkowice
Grodzisko Raciechowice
4:2
Raba II Dobczyce
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia II Sułkowice
2:1
Jawor Jawornik
Sokół Borzęta
4:1
Karpaty II Siepraw
Lubomir Wiśniowa
3:2
Cyrhla Krzczonów
Górki Myślenice
5:1
Staw Polanka
Raba II Dobczyce
1:5
Beskid Tokarnia
LKS Trzebunia
1:1
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
2:4
Sokół Borzęta
Karpaty II Siepraw
0:4
Górki Myślenice
LKS Trzebunia
4:0
Raba II Dobczyce
Cyrhla Krzczonów
1:1
Beskid Tokarnia
Grodzisko Raciechowice
1:0
Gościbia II Sułkowice
Staw Polanka
2:3
Lubomir Wiśniowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
4:4
Grodzisko Raciechowice
Lubomir Wiśniowa
7:2
Karpaty II Siepraw
Górki Myślenice
8:1
Jawor Jawornik
Beskid Tokarnia
8:1
Staw Polanka
Raba II Dobczyce
2:1
Cyrhla Krzczonów
Gościbia II Sułkowice
1:1
LKS Trzebunia
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia II Sułkowice
0:1
Raba II Dobczyce
Karpaty II Siepraw
0:4
Beskid Tokarnia
Jawor Jawornik
1:5
Lubomir Wiśniowa
Grodzisko Raciechowice
3:1
Górki Myślenice
LKS Trzebunia
6:0
Sokół Borzęta
Staw Polanka
6:4
Cyrhla Krzczonów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba II Dobczyce
5:0
Staw Polanka
Sokół Borzęta
2:4
Gościbia II Sułkowice
Lubomir Wiśniowa
3:1
Grodzisko Raciechowice
Górki Myślenice
0:2
LKS Trzebunia
Cyrhla Krzczonów
0:1
Karpaty II Siepraw
Beskid Tokarnia
6:0
Jawor Jawornik
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
2:5
Raba II Dobczyce
LKS Trzebunia
1:3
Lubomir Wiśniowa
Karpaty II Siepraw
0:2
Staw Polanka
Jawor Jawornik
4:4
Cyrhla Krzczonów
Gościbia II Sułkowice
4:1
Górki Myślenice
Grodzisko Raciechowice
3:3
Beskid Tokarnia
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
1:2
LKS Trzebunia
Cyrhla Krzczonów
0:0
Grodzisko Raciechowice
Sokół Borzęta
1:1
Górki Myślenice
Lubomir Wiśniowa
1:1
Gościbia II Sułkowice
Raba II Dobczyce
5:0
Karpaty II Siepraw
Staw Polanka
5:2
Jawor Jawornik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?