Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Dukla Bysina
1:3
Staw Polanka
Gościbia II Sułkowice
1:0
LKS II Rudnik
Sokół Borzęta
2:2
Cyrhla Krzczonów
Karpaty II Siepraw
1:3
Grodzisko Raciechowice
Górki Myślenice
1:4
Iskra Głogoczów
Raba II Dobczyce
5:4
Jawor Jawornik
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia II Sułkowice
0:1
Sokół Borzęta
Jawor Jawornik
7:2
Karpaty II Siepraw
LKS II Rudnik
0:2
Iskra Głogoczów
Cyrhla Krzczonów
3:2
Dukla Bysina
Grodzisko Raciechowice
4:2
Górki Myślenice
Staw Polanka
2:3
Raba II Dobczyce
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dukla Bysina
1:1
Gościbia II Sułkowice
Sokół Borzęta
2:3
LKS II Rudnik
Iskra Głogoczów
3:1
Grodzisko Raciechowice
Karpaty II Siepraw
2:0
Staw Polanka
Górki Myślenice
1:5
Jawor Jawornik
Raba II Dobczyce
4:1
Cyrhla Krzczonów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
2:2
Iskra Głogoczów
Sokół Borzęta
2:3
Dukla Bysina
Staw Polanka
6:1
Górki Myślenice
LKS II Rudnik
0:0
Grodzisko Raciechowice
Cyrhla Krzczonów
2:2
Karpaty II Siepraw
Gościbia II Sułkowice
2:2
Raba II Dobczyce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górki Myślenice
4:6
Cyrhla Krzczonów
Karpaty II Siepraw
1:0
Gościbia II Sułkowice
Grodzisko Raciechowice
2:1
Jawor Jawornik
Iskra Głogoczów
4:2
Staw Polanka
Raba II Dobczyce
1:0
Sokół Borzęta
Dukla Bysina
0:2
LKS II Rudnik
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia II Sułkowice
4:0
Górki Myślenice
LKS II Rudnik
2:1
Jawor Jawornik
Sokół Borzęta
1:6
Karpaty II Siepraw
Cyrhla Krzczonów
1:6
Iskra Głogoczów
Staw Polanka
5:4
Grodzisko Raciechowice
Raba II Dobczyce
9:2
Dukla Bysina
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
1:2
Staw Polanka
Iskra Głogoczów
2:1
Gościbia II Sułkowice
Górki Myślenice
1:3
Sokół Borzęta
Karpaty II Siepraw
3:4
Dukla Bysina
Grodzisko Raciechowice
2:6
Cyrhla Krzczonów
Raba II Dobczyce
1:0
LKS II Rudnik
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Dukla Bysina
5:0
Górki Myślenice
Gościbia II Sułkowice
2:3
Grodzisko Raciechowice
Sokół Borzęta
0:6
Iskra Głogoczów
LKS II Rudnik
1:2
Staw Polanka
Cyrhla Krzczonów
2:3
Jawor Jawornik
Raba II Dobczyce
1:3
Karpaty II Siepraw
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
0:3*
Gościbia II Sułkowice
Iskra Głogoczów
3:0*
Dukla Bysina
Karpaty II Siepraw
4:1
LKS II Rudnik
Grodzisko Raciechowice
5:4
Sokół Borzęta
Górki Myślenice
2:5
Raba II Dobczyce
Staw Polanka
2:9
Cyrhla Krzczonów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dukla Bysina
1:2
Grodzisko Raciechowice
Karpaty II Siepraw
2:1
Górki Myślenice
Sokół Borzęta
2:1
Jawor Jawornik
LKS II Rudnik
1:0
Cyrhla Krzczonów
Raba II Dobczyce
0:5
Iskra Głogoczów
Gościbia II Sułkowice
0:0
Staw Polanka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Głogoczów
3:2
Karpaty II Siepraw
Jawor Jawornik
6:3
Dukla Bysina
Górki Myślenice
0:2
LKS II Rudnik
Cyrhla Krzczonów
2:1
Gościbia II Sułkowice
Staw Polanka
0:3*
Sokół Borzęta
Grodzisko Raciechowice
1:0
Raba II Dobczyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Głogoczów
2:2
Górki Myślenice
Jawor Jawornik
2:1
Raba II Dobczyce
LKS II Rudnik
2:0
Gościbia II Sułkowice
Grodzisko Raciechowice
4:1
Karpaty II Siepraw
Cyrhla Krzczonów
3:2
Sokół Borzęta
Staw Polanka
4:1
Dukla Bysina
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Siepraw
1:0
Jawor Jawornik
Raba II Dobczyce
0:3
Staw Polanka
Sokół Borzęta
0:1
Gościbia II Sułkowice
Górki Myślenice
2:2
Grodzisko Raciechowice
Dukla Bysina
1:5
Cyrhla Krzczonów
Iskra Głogoczów
2:1
LKS II Rudnik
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Rudnik
4:1
Sokół Borzęta
Staw Polanka
3:1
Karpaty II Siepraw
Grodzisko Raciechowice
0:4
Iskra Głogoczów
Jawor Jawornik
0:5
Górki Myślenice
Cyrhla Krzczonów
5:3
Raba II Dobczyce
Gościbia II Sułkowice
3:0
Dukla Bysina
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Dukla Bysina
0:1
Sokół Borzęta
Grodzisko Raciechowice
2:3
LKS II Rudnik
Karpaty II Siepraw
3:0
Cyrhla Krzczonów
Górki Myślenice
2:3
Staw Polanka
Iskra Głogoczów
3:0
Jawor Jawornik
Raba II Dobczyce
1:2
Gościbia II Sułkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Rudnik
3:0
Dukla Bysina
Jawor Jawornik
2:0
Grodzisko Raciechowice
Sokół Borzęta
5:1
Raba II Dobczyce
Staw Polanka
2:1
Iskra Głogoczów
Cyrhla Krzczonów
2:3
Górki Myślenice
Gościbia II Sułkowice
5:1
Karpaty II Siepraw
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jawor Jawornik
0:3
LKS II Rudnik
Grodzisko Raciechowice
4:5
Staw Polanka
Górki Myślenice
4:5
Gościbia II Sułkowice
Karpaty II Siepraw
0:1
Sokół Borzęta
Raba II Dobczyce
3:1
Dukla Bysina
Iskra Głogoczów
7:2
Cyrhla Krzczonów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Dukla Bysina
1:1
Karpaty II Siepraw
LKS II Rudnik
1:2
Raba II Dobczyce
Staw Polanka
6:1
Jawor Jawornik
Sokół Borzęta
0:4
Górki Myślenice
Cyrhla Krzczonów
5:0
Grodzisko Raciechowice
Gościbia II Sułkowice
0:1
Iskra Głogoczów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Siepraw
2:5
Raba II Dobczyce
Jawor Jawornik
4:4
Cyrhla Krzczonów
Górki Myślenice
6:2
Dukla Bysina
Staw Polanka
1:2
LKS II Rudnik
Iskra Głogoczów
6:2
Sokół Borzęta
Grodzisko Raciechowice
3:1
Gościbia II Sułkowice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Dukla Bysina
1:6
Iskra Głogoczów
LKS II Rudnik
10:3
Karpaty II Siepraw
Sokół Borzęta
0:2
Grodzisko Raciechowice
Cyrhla Krzczonów
2:2
Staw Polanka
Gościbia II Sułkowice
0:1
Jawor Jawornik
Raba II Dobczyce
1:4
Górki Myślenice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Górki Myślenice
4:0
Karpaty II Siepraw
Iskra Głogoczów
5:0
Raba II Dobczyce
Jawor Jawornik
2:2
Sokół Borzęta
Cyrhla Krzczonów
2:3
LKS II Rudnik
Grodzisko Raciechowice
3:0
Dukla Bysina
Staw Polanka
3:1
Gościbia II Sułkowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS II Rudnik
1:1
Górki Myślenice
Sokół Borzęta
3:2
Staw Polanka
Dukla Bysina
1:2
Jawor Jawornik
Gościbia II Sułkowice
7:1
Cyrhla Krzczonów
Karpaty II Siepraw
2:3
Iskra Głogoczów
Raba II Dobczyce
2:1
Grodzisko Raciechowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?