Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
0:1
LKS Rudnik
Karpaty Siepraw
1:0
Jordan Zakliczyn
Orzeł Myślenice
0:2
Raba Dobczyce
Pcimianka Pcim
0:1
Wolni Kłaj
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Gdovia Gdów
Tempo Rzeszotary
1:0
Hejnał Krzyszkowice
Targowianka Targowisko
2:0
Gościbia Sułkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:0
Karpaty Siepraw
Gościbia Sułkowice
2:0
Dziecanovia Dziekanowice
Czarni Staniątki
2:0
Pcimianka Pcim
Hejnał Krzyszkowice
0:2
Targowianka Targowisko
Jordan Zakliczyn
0:2
Tempo Rzeszotary
Wolni Kłaj
1:0
Raba Dobczyce
LKS Rudnik
1:0
Gdovia Gdów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
3:2
Hejnał Krzyszkowice
Czarni Staniątki
1:1
Raba Dobczyce
Karpaty Siepraw
1:2
Wolni Kłaj
Tempo Rzeszotary
3:4
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
2:3
Gościbia Sułkowice
Pcimianka Pcim
0:0
LKS Rudnik
Targowianka Targowisko
1:0
Jordan Zakliczyn
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
0:0
Targowianka Targowisko
Hejnał Krzyszkowice
2:3
Gdovia Gdów
Jordan Zakliczyn
3:1
Dziecanovia Dziekanowice
Wolni Kłaj
2:2
Tempo Rzeszotary
LKS Rudnik
0:3
Gościbia Sułkowice
Pcimianka Pcim
0:1
Raba Dobczyce
Czarni Staniątki
4:0
Karpaty Siepraw
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
0:4
Pcimianka Pcim
Tempo Rzeszotary
2:3
Czarni Staniątki
Raba Dobczyce
5:1
LKS Rudnik
Gościbia Sułkowice
1:1
Hejnał Krzyszkowice
Targowianka Targowisko
1:0
Wolni Kłaj
Gdovia Gdów
1:0
Jordan Zakliczyn
Dziecanovia Dziekanowice
0:2
Orzeł Myślenice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:3
Gdovia Gdów
Czarni Staniątki
0:0
Targowianka Targowisko
LKS Rudnik
2:1
Hejnał Krzyszkowice
Raba Dobczyce
2:1
Karpaty Siepraw
Pcimianka Pcim
6:3
Tempo Rzeszotary
Jordan Zakliczyn
1:3
Gościbia Sułkowice
Wolni Kłaj
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
1:1
LKS Rudnik
Dziecanovia Dziekanowice
3:2
Czarni Staniątki
Gościbia Sułkowice
2:1
Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary
3:0*
Raba Dobczyce
Hejnał Krzyszkowice
3:0
Jordan Zakliczyn
Gdovia Gdów
0:1
Wolni Kłaj
Targowianka Targowisko
0:2
Pcimianka Pcim
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
2:1
Gdovia Gdów
Karpaty Siepraw
1:4
Tempo Rzeszotary
Raba Dobczyce
0:3*
Targowianka Targowisko
Orzeł Myślenice
1:0
Hejnał Krzyszkowice
Pcimianka Pcim
4:1
Dziecanovia Dziekanowice
Wolni Kłaj
3:2
Gościbia Sułkowice
LKS Rudnik
3:1
Jordan Zakliczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Raba Dobczyce
Gościbia Sułkowice
3:1
Czarni Staniątki
Tempo Rzeszotary
5:0
LKS Rudnik
Hejnał Krzyszkowice
2:0
Wolni Kłaj
Gdovia Gdów
1:1
Pcimianka Pcim
Jordan Zakliczyn
3:4
Orzeł Myślenice
Targowianka Targowisko
3:0
Karpaty Siepraw
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
1:2
Hejnał Krzyszkowice
Karpaty Siepraw
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
Tempo Rzeszotary
0:1
Targowianka Targowisko
Raba Dobczyce
2:2
Gdovia Gdów
Pcimianka Pcim
3:1
Gościbia Sułkowice
Wolni Kłaj
3:0*
Jordan Zakliczyn
LKS Rudnik
0:2
Orzeł Myślenice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:4
Wolni Kłaj
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
Tempo Rzeszotary
Gościbia Sułkowice
0:1
Raba Dobczyce
Hejnał Krzyszkowice
3:5
Pcimianka Pcim
Gdovia Gdów
1:1
Karpaty Siepraw
Jordan Zakliczyn
1:6
Czarni Staniątki
Targowianka Targowisko
1:2
LKS Rudnik
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
3:0
Jordan Zakliczyn
Czarni Staniątki
3:4
Orzeł Myślenice
Karpaty Siepraw
3:2
Gościbia Sułkowice
LKS Rudnik
2:2
Wolni Kłaj
Tempo Rzeszotary
1:0
Gdovia Gdów
Targowianka Targowisko
1:2
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce
6:0
Hejnał Krzyszkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:3
Pcimianka Pcim
Dziecanovia Dziekanowice
5:0
LKS Rudnik
Gościbia Sułkowice
0:4
Tempo Rzeszotary
Hejnał Krzyszkowice
7:0
Karpaty Siepraw
Gdovia Gdów
0:1
Targowianka Targowisko
Jordan Zakliczyn
3:1
Raba Dobczyce
Wolni Kłaj
0:1
Czarni Staniątki
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
2:0
Targowianka Targowisko
Hejnał Krzyszkowice
1:2
Tempo Rzeszotary
Gdovia Gdów
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce
1:0
Orzeł Myślenice
LKS Rudnik
0:9
Czarni Staniątki
Jordan Zakliczyn
1:2
Karpaty Siepraw
Wolni Kłaj
1:3
Pcimianka Pcim
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Gościbia Sułkowice
Karpaty Siepraw
0:0
Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce
4:3
Wolni Kłaj
Gdovia Gdów
4:1
LKS Rudnik
Tempo Rzeszotary
2:1
Jordan Zakliczyn
Pcimianka Pcim
1:1
Czarni Staniątki
Targowianka Targowisko
1:1
Hejnał Krzyszkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Hejnał Krzyszkowice
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce
3:1
Czarni Staniątki
Gościbia Sułkowice
1:0
Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice
1:0
Tempo Rzeszotary
Jordan Zakliczyn
2:3
Targowianka Targowisko
LKS Rudnik
3:0*
Pcimianka Pcim
Wolni Kłaj
2:4
Karpaty Siepraw
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
0:0
LKS Rudnik
Gdovia Gdów
1:1
Hejnał Krzyszkowice
Dziecanovia Dziekanowice
4:2
Jordan Zakliczyn
Karpaty Siepraw
4:1
Czarni Staniątki
Tempo Rzeszotary
2:1
Wolni Kłaj
Targowianka Targowisko
1:1
Orzeł Myślenice
Raba Dobczyce
0:0
Pcimianka Pcim
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
1:1
Dziecanovia Dziekanowice
Jordan Zakliczyn
0:3*
Gdovia Gdów
Czarni Staniątki
2:0
Tempo Rzeszotary
LKS Rudnik
1:1
Raba Dobczyce
Hejnał Krzyszkowice
2:2
Gościbia Sułkowice
Pcimianka Pcim
2:0
Karpaty Siepraw
Wolni Kłaj
2:1
Targowianka Targowisko
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Dziecanovia Dziekanowice
6:2
Wolni Kłaj
Hejnał Krzyszkowice
1:1
LKS Rudnik
Gościbia Sułkowice
0:3*
Jordan Zakliczyn
Karpaty Siepraw
1:2
Raba Dobczyce
Tempo Rzeszotary
1:0
Pcimianka Pcim
Targowianka Targowisko
4:3
Czarni Staniątki
Gdovia Gdów
1:0
Orzeł Myślenice
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jordan Zakliczyn
4:1
Hejnał Krzyszkowice
Czarni Staniątki
3:0
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce
1:1
Tempo Rzeszotary
Orzeł Myślenice
1:4
Gościbia Sułkowice
Pcimianka Pcim
3:1
Targowianka Targowisko
Wolni Kłaj
0:4
Gdovia Gdów
LKS Rudnik
0:0
Karpaty Siepraw
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
2:2
Wolni Kłaj
Gdovia Gdów
0:2
Czarni Staniątki
Jordan Zakliczyn
1:2
LKS Rudnik
Tempo Rzeszotary
1:1
Karpaty Siepraw
Hejnał Krzyszkowice
2:1
Orzeł Myślenice
Targowianka Targowisko
3:0
Raba Dobczyce
Dziecanovia Dziekanowice
2:2
Pcimianka Pcim
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
2:0
Jordan Zakliczyn
Czarni Staniątki
8:0
Gościbia Sułkowice
Raba Dobczyce
2:0
Dziecanovia Dziekanowice
Karpaty Siepraw
2:1
Targowianka Targowisko
Pcimianka Pcim
3:0*
Gdovia Gdów
Wolni Kłaj
3:2
Hejnał Krzyszkowice
LKS Rudnik
3:3
Tempo Rzeszotary
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
0:5
Pcimianka Pcim
Orzeł Myślenice
1:0
LKS Rudnik
Gdovia Gdów
2:0
Raba Dobczyce
Dziecanovia Dziekanowice
1:1
Karpaty Siepraw
Jordan Zakliczyn
5:7
Wolni Kłaj
Targowianka Targowisko
3:4
Tempo Rzeszotary
Hejnał Krzyszkowice
4:1
Czarni Staniątki
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
1:2
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
0:0
Gościbia Sułkowice
Czarni Staniątki
3:3
Jordan Zakliczyn
Pcimianka Pcim
2:0
Hejnał Krzyszkowice
Wolni Kłaj
0:3
Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary
1:0
Dziecanovia Dziekanowice
LKS Rudnik
4:1
Targowianka Targowisko
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
1:2
Karpaty Siepraw
Wolni Kłaj
5:1
LKS Rudnik
Orzeł Myślenice
3:1
Czarni Staniątki
Gdovia Gdów
0:3*
Tempo Rzeszotary
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
Targowianka Targowisko
Jordan Zakliczyn
3:4
Pcimianka Pcim
Hejnał Krzyszkowice
1:4
Raba Dobczyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
3:1
Orzeł Myślenice
Czarni Staniątki
1:2
Wolni Kłaj
Karpaty Siepraw
2:1
Hejnał Krzyszkowice
LKS Rudnik
4:3
Dziecanovia Dziekanowice
Tempo Rzeszotary
2:0
Gościbia Sułkowice
Targowianka Targowisko
3:0
Gdovia Gdów
Raba Dobczyce
4:4
Jordan Zakliczyn
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?