Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
4:1
Batory Wola Batorska
Wiarusy Igołomia
3:4
Dąb Zabierzów Bocheński
Wilga Koźmice Wielkie
9:0
LKS Czarnochowice
Wiślanka Grabie
0:4
Czarni Staniątki
Targowianka Targowisko
0:3
UKS Sygneczów
Wolni Kłaj
3:3
Contra Sułków
Węgrzcank Węgrzece Wielkie
4:1
Start Brzezie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
3:2
Wolni Kłaj
LKS Czarnochowice
1:3
Wiarusy Igołomia
Start Brzezie
0:6
Targowianka Targowisko
Batory Wola Batorska
3:4
UKS Sygneczów
Dąb Zabierzów Bocheński
2:1
Węgrzcank Węgrzece Wielkie
Contra Sułków
4:0
Wiślanka Grabie
Czarni Staniątki
6:0
Wilga Koźmice Wielkie
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanka Grabie
1:3
Złomex Branice
Wilga Koźmice Wielkie
4:2
Contra Sułków
Wiarusy Igołomia
2:0
Czarni Staniątki
Wolni Kłaj
3:0
Batory Wola Batorska
UKS Sygneczów
7:1
Start Brzezie
Targowianka Targowisko
1:2
Dąb Zabierzów Bocheński
Węgrzcank Węgrzece Wielkie
0:1
LKS Czarnochowice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
LKS Czarnochowice
0:4
Targowianka Targowisko
Czarni Staniątki
10:0
Węgrzcank Węgrzece Wielkie
Batory Wola Batorska
5:0
Start Brzezie
Contra Sułków
2:4
Wiarusy Igołomia
Wolni Kłaj
1:6
Wiślanka Grabie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Brzezie
3:7
Dąb Zabierzów Bocheński
Węgrzcank Węgrzece Wielkie
1:2
Contra Sułków
Wiślanka Grabie
7:3
Batory Wola Batorska
Wilga Koźmice Wielkie
4:1
Wolni Kłaj
Wiarusy Igołomia
2:3
Złomex Branice
UKS Sygneczów
10:0
LKS Czarnochowice
Targowianka Targowisko
0:5
Czarni Staniątki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
4:0
Węgrzcank Węgrzece Wielkie
Czarni Staniątki
2:1
UKS Sygneczów
LKS Czarnochowice
6:10
Start Brzezie
Wiślanka Grabie
4:2
Wilga Koźmice Wielkie
Batory Wola Batorska
2:2
Dąb Zabierzów Bocheński
Wolni Kłaj
2:4
Wiarusy Igołomia
Contra Sułków
5:1
Targowianka Targowisko
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Węgrzcank Węgrzece Wielkie
3:0
Wolni Kłaj
Wilga Koźmice Wielkie
6:1
Batory Wola Batorska
Start Brzezie
2:12
Czarni Staniątki
Dąb Zabierzów Bocheński
4:2
LKS Czarnochowice
UKS Sygneczów
2:2
Contra Sułków
Wiarusy Igołomia
6:2
Wiślanka Grabie
Targowianka Targowisko
0:3
Złomex Branice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
4:0
Dąb Zabierzów Bocheński
Batory Wola Batorska
4:3
LKS Czarnochowice
Contra Sułków
3:0
Start Brzezie
Złomex Branice
2:3
UKS Sygneczów
Wilga Koźmice Wielkie
0:2
Wiarusy Igołomia
Wiślanka Grabie
1:1
Węgrzcank Węgrzece Wielkie
Wolni Kłaj
- : -
Targowianka Targowisko
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Brzezie
0:6
Złomex Branice
Węgrzcank Węgrzece Wielkie
3:4
Wilga Koźmice Wielkie
LKS Czarnochowice
0:2
Czarni Staniątki
UKS Sygneczów
7:1
Wolni Kłaj
Wiarusy Igołomia
7:1
Batory Wola Batorska
Dąb Zabierzów Bocheński
0:4
Contra Sułków
Targowianka Targowisko
1:2
Wiślanka Grabie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Złomex Branice
1:0
Dąb Zabierzów Bocheński
Batory Wola Batorska
1:1
Czarni Staniątki
Contra Sułków
3:0
LKS Czarnochowice
Wiślanka Grabie
6:0
UKS Sygneczów
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Targowianka Targowisko
Wolni Kłaj
5:1
Start Brzezie
Wiarusy Igołomia
2:0
Węgrzcank Węgrzece Wielkie
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Czarnochowice
1:6
Złomex Branice
Czarni Staniątki
4:7
Contra Sułków
Start Brzezie
4:5
Wiślanka Grabie
Węgrzcank Węgrzece Wielkie
3:0
Batory Wola Batorska
UKS Sygneczów
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Wolni Kłaj
Targowianka Targowisko
2:2
Wiarusy Igołomia
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiślanka Grabie
8:4
Dąb Zabierzów Bocheński
Wilga Koźmice Wielkie
5:5
Start Brzezie
Wiarusy Igołomia
3:0
UKS Sygneczów
Wolni Kłaj
5:2
LKS Czarnochowice
Targowianka Targowisko
1:3
Węgrzcank Węgrzece Wielkie
Batory Wola Batorska
1:3
Contra Sułków
Złomex Branice
2:1
Czarni Staniątki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Staniątki
3:1
Wolni Kłaj
LKS Czarnochowice
3:5
Wiślanka Grabie
UKS Sygneczów
0:0
Węgrzcank Węgrzece Wielkie
Dąb Zabierzów Bocheński
2:2
Wilga Koźmice Wielkie
Targowianka Targowisko
5:3
Batory Wola Batorska
Start Brzezie
5:12
Wiarusy Igołomia
Contra Sułków
1:1
Złomex Branice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij

Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?