Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
3:0
Gościbia Sułkowice
UKS Sygneczów
4:1
Beskid Tokarnia
Pcimianka Pcim
18:0
Contra Sułków
Orzeł Myślenice
1:0
Gdovia Gdów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
1:5
Górnik Wieliczka
UKS Sygneczów
3:0*
Pcimianka Pcim
Contra Sułków
0:10
Orzeł Myślenice
Beskid Tokarnia
1:0
Gościbia Sułkowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
4:2
Beskid Tokarnia
Górnik Wieliczka
16:0
Contra Sułków
Gościbia Sułkowice
5:7
Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice
4:1
UKS Sygneczów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Contra Sułków
1:7
Gościbia Sułkowice
Beskid Tokarnia
2:0
Gdovia Gdów
UKS Sygneczów
1:6
Górnik Wieliczka
Pcimianka Pcim
4:2
Orzeł Myślenice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
4:2
Pcimianka Pcim
Gdovia Gdów
1:1
Contra Sułków
Orzeł Myślenice
2:0
Beskid Tokarnia
Gościbia Sułkowice
4:2
UKS Sygneczów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
0:0
Orzeł Myślenice
Pcimianka Pcim
6:0
Gościbia Sułkowice
UKS Sygneczów
3:0
Gdovia Gdów
Beskid Tokarnia
11:0
Contra Sułków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
0:3
Orzeł Myślenice
Contra Sułków
0:4
UKS Sygneczów
Górnik Wieliczka
7:0
Beskid Tokarnia
Gdovia Gdów
2:9
Pcimianka Pcim
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
0:2
Orzeł Myślenice
Beskid Tokarnia
1:1
UKS Sygneczów
Gościbia Sułkowice
2:3
Górnik Wieliczka
Contra Sułków
0:9
Pcimianka Pcim
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
7:0
Gdovia Gdów
Pcimianka Pcim
8:0
UKS Sygneczów
Gościbia Sułkowice
2:2
Beskid Tokarnia
Orzeł Myślenice
7:0
Contra Sułków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sygneczów
1:0
Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
2:0
Gościbia Sułkowice
Contra Sułków
0:13
Górnik Wieliczka
Beskid Tokarnia
2:7
Pcimianka Pcim
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
8:1
UKS Sygneczów
Gdovia Gdów
6:2
Beskid Tokarnia
Gościbia Sułkowice
17:2
Contra Sułków
Orzeł Myślenice
4:1
Pcimianka Pcim
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
1:4
Górnik Wieliczka
Gościbia Sułkowice
0:3
UKS Sygneczów
Contra Sułków
0:13
Gdovia Gdów
Beskid Tokarnia
2:4
Orzeł Myślenice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
3:2
UKS Sygneczów
Gościbia Sułkowice
4:1
Pcimianka Pcim
Contra Sułków
2:2
Beskid Tokarnia
Orzeł Myślenice
3:2
Górnik Wieliczka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sygneczów
4:0
Contra Sułków
Pcimianka Pcim
10:3
Gdovia Gdów
Beskid Tokarnia
0:3
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
2:0
Gościbia Sułkowice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Contra Sułków
0:5
Pcimianka Pcim
Beskid Tokarnia
0:3
UKS Sygneczów
Gościbia Sułkowice
0:6
Górnik Wieliczka
Gdovia Gdów
1:3
Orzeł Myślenice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
0:0
UKS Sygneczów
Górnik Wieliczka
5:3
Gdovia Gdów
Gościbia Sułkowice
3:0
Beskid Tokarnia
Contra Sułków
0:7
Orzeł Myślenice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
0:2
Gościbia Sułkowice
Beskid Tokarnia
0:3
Pcimianka Pcim
UKS Sygneczów
2:3
Orzeł Myślenice
Contra Sułków
0:6
Górnik Wieliczka
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gdovia Gdów
3:0
Beskid Tokarnia
Górnik Wieliczka
7:0
UKS Sygneczów
Orzeł Myślenice
2:0
Pcimianka Pcim
Gościbia Sułkowice
12:0
Contra Sułków
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
0:0
Górnik Wieliczka
Gościbia Sułkowice
7:0
UKS Sygneczów
Beskid Tokarnia
0:3
Orzeł Myślenice
Contra Sułków
0:7
Gdovia Gdów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
2:2
Pcimianka Pcim
Gdovia Gdów
1:1
UKS Sygneczów
Orzeł Myślenice
2:4
Górnik Wieliczka
Contra Sułków
3:0
Beskid Tokarnia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
0:3
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
1:1
Gościbia Sułkowice
Gdovia Gdów
4:5
Pcimianka Pcim
UKS Sygneczów
3:1
Contra Sułków
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
0:3*
Gościbia Sułkowice
Pcimianka Pcim
3:1
Contra Sułków
UKS Sygneczów
3:0
Beskid Tokarnia
Orzeł Myślenice
3:0
Gdovia Gdów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Tokarnia
0:3
Gościbia Sułkowice
Gdovia Gdów
0:7
Górnik Wieliczka
UKS Sygneczów
3:6
Pcimianka Pcim
Orzeł Myślenice
6:0
Contra Sułków
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
3:0
Contra Sułków
Pcimianka Pcim
3:0
Beskid Tokarnia
Gościbia Sułkowice
0:5
Gdovia Gdów
Orzeł Myślenice
2:0
UKS Sygneczów
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
8:0
Orzeł Myślenice
Contra Sułków
0:8
Gościbia Sułkowice
Beskid Tokarnia
0:3
Gdovia Gdów
UKS Sygneczów
1:2
Górnik Wieliczka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sygneczów
2:1
Gościbia Sułkowice
Orzeł Myślenice
3:0
Beskid Tokarnia
Górnik Wieliczka
3:0*
Pcimianka Pcim
Gdovia Gdów
8:2
Contra Sułków
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Sygneczów
0:3
Gdovia Gdów
Pcimianka Pcim
5:0
Gościbia Sułkowice
Górnik Wieliczka
0:0
Orzeł Myślenice
Beskid Tokarnia
0:3
Contra Sułków
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia Sułkowice
0:2
Orzeł Myślenice
Contra Sułków
1:2
UKS Sygneczów
Górnik Wieliczka
3:0
Beskid Tokarnia
Gdovia Gdów
3:5
Pcimianka Pcim
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?