Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
Pauza
Topór Tenczyn
2:5
Dalin Myślenice
Puszcza Niepołomice
5:1
Karpaty Siepraw
Pasternik Ochojno
2:2
Orzeł Myślenice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
Pauza
Górnik Wieliczka
2:3
Puszcza Niepołomice
Karpaty Siepraw
1:2
Pasternik Ochojno
Dalin Myślenice
3:1
Orzeł Myślenice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
Pauza
Puszcza Niepołomice
4:2
Topór Tenczyn
Pasternik Ochojno
1:2
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
4:0
Karpaty Siepraw
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
Pauza
Górnik Wieliczka
4:1
Orzeł Myślenice
Topór Tenczyn
3:0
Pasternik Ochojno
Dalin Myślenice
3:1
Karpaty Siepraw
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik Ochojno
Pauza
Orzeł Myślenice
4:1
Topór Tenczyn
Puszcza Niepołomice
4:1
Dalin Myślenice
Karpaty Siepraw
0:8
Górnik Wieliczka
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
4:0
Pasternik Ochojno
Topór Tenczyn
7:0
Karpaty Siepraw
Dalin Myślenice
4:0
Górnik Wieliczka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
Pauza
Górnik Wieliczka
0:2
Topór Tenczyn
Orzeł Myślenice
1:0
Puszcza Niepołomice
Pasternik Ochojno
1:2
Dalin Myślenice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
Pauza
Karpaty Siepraw
1:4
Puszcza Niepołomice
Orzeł Myślenice
9:1
Pasternik Ochojno
Dalin Myślenice
8:1
Topór Tenczyn
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Topór Tenczyn
Pauza
Pasternik Ochojno
0:3
Karpaty Siepraw
Orzeł Myślenice
2:1
Dalin Myślenice
Puszcza Niepołomice
5:3
Górnik Wieliczka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
Pauza
Górnik Wieliczka
3:1
Pasternik Ochojno
Karpaty Siepraw
0:3*
Orzeł Myślenice
Topór Tenczyn
0:3
Puszcza Niepołomice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
Pauza
Pasternik Ochojno
1:5
Topór Tenczyn
Orzeł Myślenice
6:1
Górnik Wieliczka
Karpaty Siepraw
0:10
Dalin Myślenice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pasternik Ochojno
Pauza
Górnik Wieliczka
3:0
Karpaty Siepraw
Dalin Myślenice
3:0
Puszcza Niepołomice
Topór Tenczyn
0:6
Orzeł Myślenice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
Pauza
Pasternik Ochojno
0:11
Puszcza Niepołomice
Górnik Wieliczka
1:2
Dalin Myślenice
Karpaty Siepraw
0:5
Topór Tenczyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
Pauza
Puszcza Niepołomice
2:1
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
3:0
Pasternik Ochojno
Topór Tenczyn
2:1
Górnik Wieliczka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?