Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
6:0
Dalin Myślenice
Błyskawica Wyciąże
1:10
Karpaty Siepraw
Puszcza Niepołomice
19:0
Batory Wola Batorska
Orzeł Myślenice
1:1
Górnik Wieliczka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
0:1
Orzeł Myślenice
Puszcza Niepołomice
5:2
Pcimianka Pcim
Batory Wola Batorska
1:7
Karpaty Siepraw
Górnik Wieliczka
16:0
Błyskawica Wyciąże
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Myślenice
3:3
Puszcza Niepołomice
Karpaty Siepraw
2:5
Górnik Wieliczka
Błyskawica Wyciąże
0:21
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
19:0
Batory Wola Batorska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
21:1
Błyskawica Wyciąże
Pcimianka Pcim
6:0
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
5:0
Karpaty Siepraw
Batory Wola Batorska
0:10
Górnik Wieliczka
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Górnik Wieliczka
1:1
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
3:0*
Batory Wola Batorska
Karpaty Siepraw
0:5
Puszcza Niepołomice
Błyskawica Wyciąże
0:18
Pcimianka Pcim
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pcimianka Pcim
8:0
Karpaty Siepraw
Batory Wola Batorska
1:16
Dalin Myślenice
Puszcza Niepołomice
6:2
Górnik Wieliczka
Orzeł Myślenice
19:0
Błyskawica Wyciąże
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Wyciąże
2:5
Batory Wola Batorska
Górnik Wieliczka
0:3*
Pcimianka Pcim
Dalin Myślenice
1:4
Puszcza Niepołomice
Karpaty Siepraw
0:4
Orzeł Myślenice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Batory Wola Batorska
2:7
Puszcza Niepołomice
Karpaty Siepraw
1:1
Błyskawica Wyciąże
Dalin Myślenice
0:1
Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka
1:3
Orzeł Myślenice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
11:1
Batory Wola Batorska
Pcimianka Pcim
3:1
Puszcza Niepołomice
Orzeł Myślenice
0:2
Dalin Myślenice
Błyskawica Wyciąże
0:16
Górnik Wieliczka
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
1:1
Orzeł Myślenice
Batory Wola Batorska
0:19
Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka
5:0
Karpaty Siepraw
Dalin Myślenice
3:0
Błyskawica Wyciąże
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty Siepraw
0:6
Dalin Myślenice
Orzeł Myślenice
1:0
Pcimianka Pcim
Górnik Wieliczka
12:0
Batory Wola Batorska
Błyskawica Wyciąże
0:13
Puszcza Niepołomice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
12:1
Karpaty Siepraw
Pcimianka Pcim
3:0
Błyskawica Wyciąże
Batory Wola Batorska
0:15
Orzeł Myślenice
Dalin Myślenice
4:1
Górnik Wieliczka
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dalin Myślenice
3:0
Batory Wola Batorska
Błyskawica Wyciąże
0:22
Orzeł Myślenice
Górnik Wieliczka
2:3
Puszcza Niepołomice
Karpaty Siepraw
1:6
Pcimianka Pcim
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Puszcza Niepołomice
5:2
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
9:1
Górnik Wieliczka
Batory Wola Batorska
5:1
Błyskawica Wyciąże
Orzeł Myślenice
10:1
Karpaty Siepraw
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?