Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sęp Droginia
1:2
Orzeł II Myślenice
Wicher Stróża
2:0
Górki Myślenice
Szczebel Lubień
2:4
Grodzisko Raciechowice
Sokół Borzęta
6:1
Karpaty II Siepraw
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodzisko Raciechowice
0:2
Sokół Borzęta
Wicher Stróża
3:1
Szczebel Lubień
Górki Myślenice
0:5
Orzeł II Myślenice
Karpaty II Siepraw
0:1
Sęp Droginia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Szczebel Lubień
2:1
Górki Myślenice
Sokół Borzęta
1:0
Wicher Stróża
Sęp Droginia
2:1
Grodzisko Raciechowice
Orzeł II Myślenice
6:1
Karpaty II Siepraw
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grodzisko Raciechowice
1:0
Orzeł II Myślenice
Górki Myślenice
2:4
Karpaty II Siepraw
Wicher Stróża
2:0
Sęp Droginia
Szczebel Lubień
1:2
Sokół Borzęta
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
4:0
Górki Myślenice
Sęp Droginia
3:4
Szczebel Lubień
Karpaty II Siepraw
1:4
Grodzisko Raciechowice
Orzeł II Myślenice
0:3
Wicher Stróża
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
2:1
Sęp Droginia
Wicher Stróża
4:0
Karpaty II Siepraw
Szczebel Lubień
2:3
Orzeł II Myślenice
Górki Myślenice
0:1
Grodzisko Raciechowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Siepraw
2:1
Szczebel Lubień
Orzeł II Myślenice
1:2
Sokół Borzęta
Grodzisko Raciechowice
2:1
Wicher Stróża
Sęp Droginia
1:0
Górki Myślenice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Myślenice
4:0
Sęp Droginia
Górki Myślenice
1:1
Wicher Stróża
Grodzisko Raciechowice
0:0
Szczebel Lubień
Karpaty II Siepraw
1:4
Sokół Borzęta
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
- : -
Grodzisko Raciechowice
Sęp Droginia
- : -
Karpaty II Siepraw
Orzeł II Myślenice
- : -
Górki Myślenice
Szczebel Lubień
- : -
Wicher Stróża
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Stróża
- : -
Sokół Borzęta
Grodzisko Raciechowice
- : -
Sęp Droginia
Karpaty II Siepraw
- : -
Orzeł II Myślenice
Górki Myślenice
- : -
Szczebel Lubień
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Borzęta
- : -
Szczebel Lubień
Sęp Droginia
- : -
Wicher Stróża
Orzeł II Myślenice
- : -
Grodzisko Raciechowice
Karpaty II Siepraw
- : -
Górki Myślenice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Stróża
- : -
Orzeł II Myślenice
Górki Myślenice
- : -
Sokół Borzęta
Grodzisko Raciechowice
- : -
Karpaty II Siepraw
Szczebel Lubień
- : -
Sęp Droginia
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Siepraw
- : -
Wicher Stróża
Orzeł II Myślenice
- : -
Szczebel Lubień
Grodzisko Raciechowice
- : -
Górki Myślenice
Sęp Droginia
- : -
Sokół Borzęta
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Wicher Stróża
- : -
Grodzisko Raciechowice
Sokół Borzęta
- : -
Orzeł II Myślenice
Górki Myślenice
- : -
Sęp Droginia
Szczebel Lubień
- : -
Karpaty II Siepraw
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?