Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo II Rzeszotary
Pauza
Raba II Dobczyce
2:4
Gościbia II Sułkowice
Orzeł II Myślenice
0:0
Karpaty II Siepraw
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Siepraw
Pauza
Tempo II Rzeszotary
3:8
Raba II Dobczyce
Gościbia II Sułkowice
1:1
Orzeł II Myślenice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba II Dobczyce
Pauza
Orzeł II Myślenice
4:3
Tempo II Rzeszotary
Gościbia II Sułkowice
4:1
Karpaty II Siepraw
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia II Sułkowice
Pauza
Tempo II Rzeszotary
2:2
Karpaty II Siepraw
Raba II Dobczyce
1:1
Orzeł II Myślenice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Myślenice
Pauza
Gościbia II Sułkowice
6:1
Tempo II Rzeszotary
Karpaty II Siepraw
6:4
Raba II Dobczyce
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo II Rzeszotary
Pauza
Gościbia II Sułkowice
6:2
Raba II Dobczyce
Karpaty II Siepraw
3:1
Orzeł II Myślenice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Siepraw
Pauza
Raba II Dobczyce
7:2
Tempo II Rzeszotary
Orzeł II Myślenice
1:1
Gościbia II Sułkowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba II Dobczyce
Pauza
Tempo II Rzeszotary
3:5
Orzeł II Myślenice
Gościbia II Sułkowice
3:1
Karpaty II Siepraw
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia II Sułkowice
Pauza
Orzeł II Myślenice
1:1
Raba II Dobczyce
Tempo II Rzeszotary
0:3
Karpaty II Siepraw
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Myślenice
Pauza
Tempo II Rzeszotary
2:3
Gościbia II Sułkowice
Raba II Dobczyce
2:2
Karpaty II Siepraw
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo II Rzeszotary
Pauza
Gościbia II Sułkowice
2:2
Raba II Dobczyce
Karpaty II Siepraw
1:3
Orzeł II Myślenice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Siepraw
Pauza
Raba II Dobczyce
8:2
Tempo II Rzeszotary
Orzeł II Myślenice
0:0
Gościbia II Sułkowice
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba II Dobczyce
Pauza
Karpaty II Siepraw
0:6
Gościbia II Sułkowice
Tempo II Rzeszotary
2:3
Orzeł II Myślenice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia II Sułkowice
Pauza
Orzeł II Myślenice
7:1
Raba II Dobczyce
Karpaty II Siepraw
1:3
Tempo II Rzeszotary
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Myślenice
Pauza
Raba II Dobczyce
6:2
Karpaty II Siepraw
Tempo II Rzeszotary
0:4
Gościbia II Sułkowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo II Rzeszotary
Pauza
Raba II Dobczyce
2:4
Gościbia II Sułkowice
Orzeł II Myślenice
1:3
Karpaty II Siepraw
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Karpaty II Siepraw
Pauza
Gościbia II Sułkowice
5:1
Orzeł II Myślenice
Tempo II Rzeszotary
3:0
Raba II Dobczyce
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Raba II Dobczyce
Pauza
Orzeł II Myślenice
4:0
Tempo II Rzeszotary
Gościbia II Sułkowice
0:0
Karpaty II Siepraw
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Gościbia II Sułkowice
Pauza
Raba II Dobczyce
9:2
Orzeł II Myślenice
Karpaty II Siepraw
0:1
Tempo II Rzeszotary
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł II Myślenice
Pauza
Gościbia II Sułkowice
3:0
Tempo II Rzeszotary
Karpaty II Siepraw
3:4
Raba II Dobczyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?