Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Olkusz
0:3
LKS Jawiszowice
Słomniczanka Słomniki
7:1
Beskid Andrychów
Dalin Myślenice
6:0
Orzeł Ryczów
Kaszowianka Kaszów
1:1
Clepardia Kraków
Pcimianka Pcim
0:0
Górnik Wieliczka
MKS Trzebinia/Siersza
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:2
Jutrzenka Giebułtów
MKP Unia Oświęcim
4:0
Wiślanka Grabie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
4:0
Dalin Myślenice
Clepardia Kraków
4:2
Słomniczanka Słomniki
Orzeł Ryczów
1:0
MKP Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie
1:1
Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia/Siersza
5:0
Górnik Wieliczka
Beskid Andrychów
0:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Orzeł Piaski Wielkie
3:3
LKS Jawiszowice
KS Olkusz
5:2
Kaszowianka Kaszów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
1:3
LKS Jawiszowice
Górnik Wieliczka
0:0
Wiślanka Grabie
Dalin Myślenice
3:1
Beskid Andrychów
MKP Unia Oświęcim
0:2
Jutrzenka Giebułtów
Kaszowianka Kaszów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
Pcimianka Pcim
2:1
Orzeł Ryczów
Słomniczanka Słomniki
2:0
KS Olkusz
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:1
Clepardia Kraków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
Wiślanka Grabie
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Pcimianka Pcim
Clepardia Kraków
2:6
Dalin Myślenice
Beskid Andrychów
1:4
MKP Unia Oświęcim
Orzeł Ryczów
2:0
Górnik Wieliczka
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz
1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
LKS Jawiszowice
0:0
Kaszowianka Kaszów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
0:2
Clepardia Kraków
Wiślanka Grabie
0:1
Orzeł Ryczów
Słomniczanka Słomniki
0:3
LKS Jawiszowice
Górnik Wieliczka
1:3
Jutrzenka Giebułtów
Dalin Myślenice
2:1
KS Olkusz
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
Kaszowianka Kaszów
2:0
MKS Trzebinia/Siersza
Pcimianka Pcim
0:2
Beskid Andrychów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
0:2
Dalin Myślenice
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Wiślanka Grabie
Clepardia Kraków
0:3
Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia/Siersza
1:3
Orzeł Ryczów
LKS Jawiszowice
2:4
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Beskid Andrychów
2:3
Górnik Wieliczka
KS Olkusz
2:4
MKP Unia Oświęcim
Kaszowianka Kaszów
2:1
Słomniczanka Słomniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ryczów
0:1
Jutrzenka Giebułtów
Słomniczanka Słomniki
1:1
MKS Trzebinia/Siersza
Górnik Wieliczka
1:0
Clepardia Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:1
Kaszowianka Kaszów
MKP Unia Oświęcim
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie
1:0
Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim
0:1
KS Olkusz
Dalin Myślenice
5:1
LKS Jawiszowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
3:2
Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Beskid Andrychów
1:2
Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia/Siersza
0:0
Jutrzenka Giebułtów
KS Olkusz
1:3
Górnik Wieliczka
Kaszowianka Kaszów
0:1
Dalin Myślenice
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Pcimianka Pcim
LKS Jawiszowice
3:1
MKP Unia Oświęcim
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
3:0
Beskid Andrychów
Wiślanka Grabie
2:0
KS Olkusz
Górnik Wieliczka
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
Dalin Myślenice
1:2
Słomniczanka Słomniki
MKP Unia Oświęcim
2:1
Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów
1:2
Clepardia Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:3
MKS Trzebinia/Siersza
Pcimianka Pcim
4:1
LKS Jawiszowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
2:2
Jutrzenka Giebułtów
Słomniczanka Słomniki
0:0
MKP Unia Oświęcim
MKS Trzebinia/Siersza
2:0
Beskid Andrychów
KS Olkusz
1:1
Orzeł Ryczów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:4
Dalin Myślenice
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Wiślanka Grabie
Kaszowianka Kaszów
0:2
Pcimianka Pcim
LKS Jawiszowice
1:0
Górnik Wieliczka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
0:0
KS Olkusz
Dalin Myślenice
1:1
MKS Trzebinia/Siersza
Pcimianka Pcim
6:2
Słomniczanka Słomniki
Beskid Andrychów
1:0
Clepardia Kraków
Orzeł Ryczów
2:0
Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka
2:1
Kaszowianka Kaszów
MKP Unia Oświęcim
2:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wiślanka Grabie
2:2
LKS Jawiszowice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
0:2
Clepardia Kraków
Dalin Myślenice
1:2
MKP Unia Oświęcim
KS Olkusz
2:1
Beskid Andrychów
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Kaszowianka Kaszów
0:3
Wiślanka Grabie
Słomniczanka Słomniki
1:0
Górnik Wieliczka
LKS Jawiszowice
2:3
Orzeł Ryczów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:0
Pcimianka Pcim
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:1
LKS Jawiszowice
MKP Unia Oświęcim
1:1
MKS Trzebinia/Siersza
Clepardia Kraków
3:0
KS Olkusz
Orzeł Ryczów
1:1
Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka
2:3
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wiślanka Grabie
1:3
Słomniczanka Słomniki
Pcimianka Pcim
0:2
Dalin Myślenice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Słomniczanka Słomniki
1:0
Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia/Siersza
0:1
KS Olkusz
Dalin Myślenice
3:0
Górnik Wieliczka
MKP Unia Oświęcim
1:3
Pcimianka Pcim
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Clepardia Kraków
Kaszowianka Kaszów
0:2
Jutrzenka Giebułtów
LKS Jawiszowice
2:0
Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
1:0
Wiślanka Grabie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
2:3
LKS Jawiszowice
Jutrzenka Giebułtów
3:2
Słomniczanka Słomniki
KS Olkusz
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
Beskid Andrychów
2:0
Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wiślanka Grabie
3:3
Dalin Myślenice
Górnik Wieliczka
4:2
MKP Unia Oświęcim
Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia/Siersza
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
3:0
Kaszowianka Kaszów
Beskid Andrychów
1:0
Słomniczanka Słomniki
Orzeł Ryczów
1:3
Dalin Myślenice
LKS Jawiszowice
0:0
KS Olkusz
MKS Trzebinia/Siersza
5:1
Orzeł Piaski Wielkie
Jutrzenka Giebułtów
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Wiślanka Grabie
4:0
MKP Unia Oświęcim
Górnik Wieliczka
2:3
Pcimianka Pcim
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Słomniczanka Słomniki
2:1
Clepardia Kraków
Dalin Myślenice
2:0
Jutrzenka Giebułtów
LKS Jawiszowice
3:1
Orzeł Piaski Wielkie
Górnik Wieliczka
0:4
MKS Trzebinia/Siersza
MKP Unia Oświęcim
0:1
Orzeł Ryczów
Kaszowianka Kaszów
2:2
KS Olkusz
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
0:1
Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim
2:2
Wiślanka Grabie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
2:0
MKP Unia Oświęcim
Clepardia Kraków
2:3
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Beskid Andrychów
2:3
Dalin Myślenice
Orzeł Ryczów
2:1
Pcimianka Pcim
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Kaszowianka Kaszów
KS Olkusz
2:2
Słomniczanka Słomniki
LKS Jawiszowice
0:1
MKS Trzebinia/Siersza
Wiślanka Grabie
3:0
Górnik Wieliczka
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Unia Oświęcim
3:1
Beskid Andrychów
Dalin Myślenice
2:0
Clepardia Kraków
Wiślanka Grabie
1:1
MKS Trzebinia/Siersza
Słomniczanka Słomniki
1:1
Orzeł Piaski Wielkie
Kaszowianka Kaszów
0:4
LKS Jawiszowice
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:1
KS Olkusz
Górnik Wieliczka
3:0
Orzeł Ryczów
Pcimianka Pcim
1:3
Jutrzenka Giebułtów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Piaski Wielkie
2:1
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Jutrzenka Giebułtów
3:1
Górnik Wieliczka
Beskid Andrychów
1:0
Pcimianka Pcim
MKS Trzebinia/Siersza
4:1
Kaszowianka Kaszów
MKP Unia Oświęcim
4:3
Clepardia Kraków
KS Olkusz
1:1
Dalin Myślenice
Orzeł Ryczów
4:4
Wiślanka Grabie
LKS Jawiszowice
2:3
Słomniczanka Słomniki
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ryczów
0:2
MKS Trzebinia/Siersza
MKP Unia Oświęcim
5:1
KS Olkusz
Wiślanka Grabie
2:2
Jutrzenka Giebułtów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:2
LKS Jawiszowice
Górnik Wieliczka
0:1
Beskid Andrychów
Dalin Myślenice
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
Pcimianka Pcim
4:1
Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki
1:1
Kaszowianka Kaszów
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Orzeł Ryczów
Clepardia Kraków
1:0
Górnik Wieliczka
Beskid Andrychów
0:0
Wiślanka Grabie
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
Słomniczanka Słomniki
Orzeł Piaski Wielkie
3:0*
MKP Unia Oświęcim
KS Olkusz
0:0
Pcimianka Pcim
Kaszowianka Kaszów
1:1
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
LKS Jawiszowice
2:3
Dalin Myślenice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ryczów
2:3
Beskid Andrychów
Jutrzenka Giebułtów
2:1
MKS Trzebinia/Siersza
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
2:2
Słomniczanka Słomniki
Pcimianka Pcim
2:1
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie
1:2
Clepardia Kraków
Dalin Myślenice
0:1
Kaszowianka Kaszów
MKP Unia Oświęcim
5:1
LKS Jawiszowice
Górnik Wieliczka
0:0
KS Olkusz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Beskid Andrychów
0:2
Jutrzenka Giebułtów
KS Olkusz
2:1
Wiślanka Grabie
Clepardia Kraków
2:0
Orzeł Ryczów
MKS Trzebinia/Siersza
4:3
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Kaszowianka Kaszów
1:1
MKP Unia Oświęcim
Orzeł Piaski Wielkie
3:1
Górnik Wieliczka
Słomniczanka Słomniki
3:0
Dalin Myślenice
LKS Jawiszowice
5:1
Pcimianka Pcim
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
4:0
Clepardia Kraków
Górnik Wieliczka
2:2
LKS Jawiszowice
Dalin Myślenice
2:1
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Beskid Andrychów
1:1
MKS Trzebinia/Siersza
Wiślanka Grabie
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
MKP Unia Oświęcim
1:2
Słomniczanka Słomniki
Pcimianka Pcim
3:0
Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów
3:1
KS Olkusz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Olkusz
1:3
Jutrzenka Giebułtów
Clepardia Kraków
3:1
Beskid Andrychów
MKS Trzebinia/Siersza
1:1
Dalin Myślenice
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Orzeł Ryczów
Kaszowianka Kaszów
3:0
Górnik Wieliczka
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:1
MKP Unia Oświęcim
Pcimianka Pcim
0:2
Słomniczanka Słomniki
LKS Jawiszowice
3:2
Wiślanka Grabie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Clepardia Kraków
0:3
MKS Trzebinia/Siersza
Beskid Andrychów
1:0
KS Olkusz
MKP Unia Oświęcim
3:2
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Górnik Wieliczka
2:2
Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
Wiślanka Grabie
3:1
Kaszowianka Kaszów
Orzeł Ryczów
3:0
LKS Jawiszowice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Olkusz
1:1
Clepardia Kraków
Dalin Myślenice
3:1
Pcimianka Pcim
Słomniczanka Słomniki
0:3
Wiślanka Grabie
MKS Trzebinia/Siersza
0:3
MKP Unia Oświęcim
Kaszowianka Kaszów
1:2
Orzeł Ryczów
Orzeł Piaski Wielkie
0:0
Beskid Andrychów
LKS Jawiszowice
1:2
Jutrzenka Giebułtów
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:1
Górnik Wieliczka
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ryczów
1:1
Słomniczanka Słomniki
Jutrzenka Giebułtów
2:0
Kaszowianka Kaszów
KS Olkusz
3:5
MKS Trzebinia/Siersza
Clepardia Kraków
0:2
Orzeł Piaski Wielkie
Beskid Andrychów
2:1
LKS Jawiszowice
Górnik Wieliczka
2:6
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
1:2
MKP Unia Oświęcim
Wiślanka Grabie
1:0
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzebinia/Siersza
2:1
Pcimianka Pcim
Słomniczanka Słomniki
1:3
Jutrzenka Giebułtów
Orzeł Piaski Wielkie
3:0
KS Olkusz
Dalin Myślenice
6:0
Wiślanka Grabie
MKP Unia Oświęcim
1:2
Górnik Wieliczka
Kaszowianka Kaszów
1:2
Beskid Andrychów
LKS Jawiszowice
4:2
Clepardia Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
3:2
Orzeł Ryczów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości