Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
SALOS KRAKÓW
Pauza
Skawinka Skawina
1:1
Radziszowianka Radziszów
Pogoń II Skotniki
12:0
Sankowia Sanka
Milenium II Skawina
1:8
Garbarnia II Kraków
Piast II Skawina
1:5
Piast Wołowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skawinka Skawina
Pauza
Sankowia Sanka
1:3
SALOS KRAKÓW
Radziszowianka Radziszów
3:0
Milenium II Skawina
KS II Borek Kraków
2:0
Pogoń II Skotniki
Garbarnia II Kraków
3:6
Piast Wołowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Milenium II Skawina
Pauza
Pogoń II Skotniki
6:0
Piast II Skawina
SALOS KRAKÓW
1:4
KS II Borek Kraków
Radziszowianka Radziszów
0:6
Garbarnia II Kraków
Skawinka Skawina
- : -
Sankowia Sanka
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń II Skotniki
Pauza
Piast II Skawina
2:0
SALOS KRAKÓW
KS II Borek Kraków
8:1
Skawinka Skawina
Piast Wołowice
- : -
Radziszowianka Radziszów
Sankowia Sanka
5:5
Milenium II Skawina
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SALOS KRAKÓW
Pauza
Skawinka Skawina
3:0
Piast II Skawina
Garbarnia II Kraków
20:2
Sankowia Sanka
Milenium II Skawina
1:3
KS II Borek Kraków
Pogoń II Skotniki
5:2
Piast Wołowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wołowice
Pauza
Sankowia Sanka
5:4
Radziszowianka Radziszów
SALOS KRAKÓW
1:6
Pogoń II Skotniki
Milenium II Skawina
0:1
Piast II Skawina
Garbarnia II Kraków
1:1
KS II Borek Kraków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Milenium II Skawina
Piast Wołowice
3:0
SALOS KRAKÓW
Garbarnia II Kraków
9:1
Piast II Skawina
Radziszowianka Radziszów
4:6
KS II Borek Kraków
Skawinka Skawina
1:2
Pogoń II Skotniki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia II Kraków
Pauza
Piast Wołowice
6:1
Sankowia Sanka
Piast II Skawina
1:3
Radziszowianka Radziszów
Pogoń II Skotniki
14:1
Milenium II Skawina
SALOS KRAKÓW
6:1
Skawinka Skawina
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Radziszowianka Radziszów
Pauza
Milenium II Skawina
3:0
SALOS KRAKÓW
Sankowia Sanka
1:15
KS II Borek Kraków
Garbarnia II Kraków
3:11
Pogoń II Skotniki
Skawinka Skawina
1:2
Piast Wołowice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast II Skawina
6:0
Sankowia Sanka
Piast Wołowice
0:2
KS II Borek Kraków
Skawinka Skawina
1:0
Milenium II Skawina
Pogoń II Skotniki
8:0
Radziszowianka Radziszów
SALOS KRAKÓW
5:3
Garbarnia II Kraków
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sankowia Sanka
Pauza
Garbarnia II Kraków
3:3
Skawinka Skawina
Piast Wołowice
3:0
Milenium II Skawina
KS II Borek Kraków
7:0
Piast II Skawina
Radziszowianka Radziszów
1:5
SALOS KRAKÓW
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?