Zapisy na letni obóz piłkarski z Orłem i Orlikami Myślenice!

Orliki Myślenice we współpracy z klubem Orzeł Myślenice organizują wyjazd na wakacyjny obóz piłkarski do ośrodka RadoResort obok Mielca. Wyjazdowe zgrupowanie zaplanowano na okres od 2 do 8 lipca 2023 roku, a udział wezmą zawodnicy z roczników od 2014 do 2007 z podziałem na grupy wiekowe! W planie obozu wiele atrakcji, dwa treningi dziennie, gry sparingowe, świetne warunki mieszkaniowe i wyżywienie z najwyższej półki!

Mając doświadczenie z ubiegłego roku z pełną świadomością możemy polecić warunki mieszkaniowo-bytowe w RadoResort i zapraszamy do udziału w naszym obozie wakacyjnym!

Zgłoszenia do 31 marca w kwocie 1599 zł Zgłoszenia od 1 kwietnia w kwocie 1699 zł

Zapisy na obóz możliwe są poprzez aplikację SportBM, gdzie wkrótce wyślemy zadanie lub na adres mailowy: orliki.myslenice@gmail.com

Oferta otwarta dla zawodników spoza szkółki piłkarskiej Orliki Myślenice

Liczba miejsc jest ograniczona! Istnieje możliwość rozliczenia pobytu z bonów turystycznych!

Przewidywana kadra trenerska (w zależności od ilości osób):

Kamil Ostrowski Marek Pajka Jakub Stasiak Jakub Tarabuła

- wymagana liczba osób minim 25. - zakwaterowanie w domkach

Zapisy na półkolonie odbywające się w Myślenicach będziemy prowadzić w czerwcu.

OŚRODEK RADORESORT 

www.radoresort.pl 

Oferta ośrodka:

INFRASTRUKTURA SPORTOWA

Nasza bogata infrastruktura sportowa sprawia, że Rado Resort to jeden z najlepszych ośrodków treningowych w naszym regionie.

Do dyspozycji drużyn piłkarskich możemy oddać: - pełnowymiarowe boiska naturalne o wymiarach 105 m x 65 m, które ma doskonałe oświetlenie oraz zaplecze socjalne, - boisko ze sztuczną nawierzchnią o wymiarach 105 m x 55 m, które także jest oświetlane i posiada zaplecze socjalne, - nieco mniejsze boisko treningowe o wymiarach 80 m x 55 m.

To właśnie dzięki temu zapleczu z dumą możemy gościć krajowe reprezentacje i najlepsze drużyny piłkarskie. Do dyspozycji sportowców i trenerów oddajemy także: - miejsce do przechowywania sprzętu, -miejsce dla masażystów czy sale konferencyjną.

ODNOWA BIOLOGICZNA

Zgrupowania piłkarskie Wiemy, jak ważne dla zawodowych sportowców jest korzystanie z odnowy biologicznej. Nasze zaplecze SPA & WELLNESS gwarantuje naszym gościom najlepszą opiekę także pod tym kątem. Po ciężkim treningu nasi goście mogą rozluźnić swoje mięśnie i odprężyć się w naszej strefie termalnej. A w niej do dyspozycji są dwie sauny: sucha i parowa oraz dwa rodzaje jacuzzi: wewnętrzne i zewnętrzne. W strefie termalnej znajduje się także basen rekreacyjny, na którym można nie tylko popływać, ale i zorganizować różnego rodzaju zespołowe gry wodne. Dodatkowo, w ramach odnowy biologicznej oferujemy szereg zabiegów SPA, możliwość przygotowania do Krio, a nawet zabiegów Beauty, takich jak manicure czy pedicure medyczny. Dla zainteresowanych, udostępniamy także miejsce dla masażystów i rehabilitantów drużyny, w postaci dobrze zaopatrzonego, profesjonalnego gabinetu do wykonywania masażu.

WYŻYWIENIE

Zdajemy sobie sprawę z tego, że profesjonalni sportowcy przestrzegają specjalnej diety. Nasi znamienici kucharze z hotelowej restauracji Lubaszka mogą przygotować dedykowane menu dla piłkarzy! Nasi kucharze zawsze opierają swoje dania na najświeższych, zdrowych, ekologicznych i regionalnych produktach. Nasze menu zawsze zmienia się w raz z sezonowymi smakami. A wszystko po to, aby serwować naszym gościom najlepsze i najświeższe potrawy. Nasza kuchnia nie boi się żadnych wyzwań i... nie ma sobie równych!