Weekend z Orłem: Seniorzy w sobotę z Zielonką, juniorzy starsi jadą na Podhale!

Sobota 17:00 - pierwszy gwizdek meczu Orzeł Myślenice kontra Zielonka Wrząsowice. Zapraszamy na trybuny, do wsparcia naszej drużyny w jednym z ostatnich domowych meczów w bieżących rozgrywkach Klasy Okręgowej! 

Drużyny młodzieżowe natomiast czekają wymagające starcia kolejno - juniorów starszych w Małopolskiej Lidze Juniorów z Podhalem Nowy Targ, juniorów młodszych z Puszczą Niepołomice, trampkarze podejmą Orła Piaski Wielkie, natomiast młodzicy mierzyć się będą z Grodziskiem Raciechowice. Po dwa starcia czekają rezerwy trampkarzy (wyjazd do Rudnika i domowy mecz z Hejnałem) oraz rezerwy młodzików (mecz z Rokitą u siebie i wyjazdowe starcie z Lubomirem).

Trzymajcie kciuki za nasze drużyny!

Kalendarium z meczami wszystkich drużyn Orła Myślenice

WEEKEND Z ORŁEM:

Klasa Okręgowa: Orzeł Myślenice - Zielonka Wrząsowice, sobota 20 maja, 17:30
Juniorzy starsi U19: Podhale Nowy Targ - Orzeł Myślenice, niedziela 21 maja, 10:00
Juniorzy młodsi U17: Orzeł Myślenice - Puszcza Niepołomice, poniedziałek 22 maja, 17:30
Trampkarze U15: Orzeł Myślenice - Orzeł Piaski Wielkie, niedziela 21 maja, 10:00
Trampkarze U14: LKS Rudnik - Orzeł II Myślenice, sobota 20 maja, 12:00
                    Orzeł II Myślenice - Hejnał Krzyszkowice, czwartek 25 maja, 17:00
Młodzicy U13: Orzeł Myślenice - Grodzisko Raciechowice, środa 24 maja, 17:00
Młodzicy U12: Orzeł II Myślenice - Rokita Kornatka, sobota 20 maja, 9:00
                    Lubomir Wiśniowa - Orzeł II Myślenice, poniedziałek 22 maja, 17:00

Kalendarium z meczami wszystkich drużyn Orła Myślenice