Weekend z Orłem: Seniorzy kończą rundę w Grabiu, juniorzy młodsi z Dalinem

Dla pierwszej drużyny Orła Myślenice to ostatni piłkarski weekend w rundzie jesiennej sezonu 2020/21. Podopiecznych trenerów Kamila Ostrowskiego i Dawida Sudra czeka trudne wyzwanie, bowiem zmierzą się na wyjeździe z jednym z pretendentów w walce o IV ligę - Wiślanką Grabie. Nasi niedzielni rywale dysponują najlepszą ofensywą w lidze, a tylko dwa zespoły straciły od nich mniej goli.

Początek tego meczu w niedzielę 8 listopada o godzinie 13:00 na stadionie w Grabiu. Ten mecz, podobnie jak wszystkie inne, odbędzie się bez udziału publiczności. Bardzo ważne starcie dla zakończenia ligowego rozrachunku w I lidze okręgowej juniorów młodszych mają podopieczni trenera Kazimierza Wincenciaka, którzy w ostatniej kolejce ligowej zmierzą się z Dalinem Myślenice, a jeśli pozostaną na pierwszym miejscu, to oprócz mistrzostwa jesieni czeka ich dwumecz barażowy z rezerwami Cracovii Kraków w walce o awans na szczebel wojewódzki. 

Swój ostatni mecz ligowy jesienią zagrają też młodzicy, którzy podejmą w sobotę u siebie mistrza rozgrywek I ligi okręgowej młodzików - Puszczę Niepołomice. Walkowerem mecz w II lidze juniorów oddał LKS Rudnik, więć zawodnicy juniorów starszych zakończyli już rozgrywki w rundzie jesiennej.

Kalendarz rozgrywek wszystkich drużyn Orła Myślenice

WEEKEND Z ORŁEM:

Seniorzy:
Wiślanka Grabie - Orzeł Myślenice, niedziela 8 listopada, 13:00

Juniorzy Starsi U19:
Koniec rundy, 1 miejsce w I lidze okręgowej

Juniorzy Starsi II U18:
Koniec rundy, 1 miejsce w II lidze okręgowej

Juniorzy Młodsi U17:
Dalin Myślenice - Orzeł Myślenice, niedziela 8 listopada, 13:00 (sztuczne boisko, Zarabie)

Trampkarze U15:
Koniec rundy, 4 miejsce w I lidze okręgowej

Młodziki U13:
Orzeł Myślenice - Puszcza Niepołomice, sobota 7 listopada, 10:00

Kalendarz rozgrywek wszystkich drużyn Orła Myślenice