U19, U17: Sparingowe starcia z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska i Lubomirem Wiśniowa

U19: Sparingowe zwycięstwo juniorów starszych z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska

Orzeł Myślenice rozegrał dobre zawody i wygrał 4:1 (2:1) z liderem oświęcimskiej I ligi okręgowej. Podopieczni trenera Marka Pajki co prawda stracili bramkę jako pierwsi w 12. minucie, ale szybko wyrównał Jakub Górka po dośrodkowaniu Jana Gocała z rzutu wolnego. Jeszcze przed przerwą na 2:1 trafił Szymon Górka-Khafaga po zespołowej akcji i efektownej asyście Michała Płatka.

W drugiej połowie Orłowcy dorzucili jeszcze dwa efektowne gole - najpierw Kamil Suder w przebojowej akcji założył „siatkę” rywalowi przy linii, następnie zwiódł obrońcę już w polu karnym i lewą nogą trafił pod poprzeczkę. Czwarty gol natomiast to zgranie Kacpra Szczurka do Sebastiana Sroki, a ten technicznie przymierzył w dalszy róg bramki nie dając szans bramkarzowi Kalwarianki.

Orzeł zagrał w składzie: Shpakivskyy (Rutka) - Szlachetka, Orzechowski, Łabędzki, J.Górka - Gocał (Kowalkowski), Płatek, Szczurek (Wilamowski), Kruczek (Sroka), Górka-Khafaga - Suder (Wołek)

___________________

U17: Udany rewanż juniorów starszych Lubomira z osłabionymi nieco juniorami młodszymi Orła

Podopieczni trenera Łukasza Zająca przystępowali do tego meczu w nie najmocniejszym składzie, dość powiedzieć, że przed tygodniem w starciu tych samych drużyn aż pięć goli zdobył Adrian Ciślik, a tym razem choroba pokrzyżowała mu plany w występie w tym meczu. Kontuzje wykluczyły m.in. Antoniego Kowalcze natomiast niektórzy juniorzy młodsi na stałe już niemal wystepują w drużynie U19 - Michał Płatek, Szymon Górka-Khafaga, Jakub Górka, Kamil Suder, czy oddelegowany na mecz z Kalwarianką Jakub Szlachetka i Filip Kowalkowski.

Mecz z Lubomirem zakończył się wynikiem 4:1 (1:0), ale z pewnością był wartościowym przetarciem i materiałem do analizy dla trenera Łukasza Zająca. Jedynego gola dla Orła zdobył Kacper Murzyn.

Orzeł zagrał w składzie: Kowal - Łapa, Hankus, Wójcik - Moskal, M.Matoga, Urbaniak, Kuchnia - Ożóg, Kuchnia, Murzyn oraz I.Matoga, Miętka, Przęczek, Sroka, J.Siatka, Burkowicz, Lech