U15: Zaległa wygrana trampkarzy z Futbolicą Grabie, Brózda znów z hat-trickiem!

Orzeł Myślenice był gospodarzem, ale zagrał na wyjeździe na prośbę naszych rywali. Spotkanie z Futbolicą Grabie miało jednostronny przebieg, a drużyna prowadzona przez trenera Marka Łacnego wygrała ostatecznie aż 9:3 (5:1). Teraz przed nią ważne starcie z Rabą Dobczyce - ten mecz w najbliższą niedzielę o godzinie 10:00 na obiekcie Orła Myślenice.

W meczu z Futbolicą już w 3. minucie strzelanie rozpoczął Franciszek Nowacki. Choć rywale wyrównali, to później przeciągu czterech minut podopieczni trenera Marka Łacnego aż trzykrotnie trafiali do siatki - najpierw dublet ustrzelił w trzy minuty Bartłomiej Brózda, a później swojego drugiego gola w tym meczu dorzucił Franciszek Nowacki. Przed przerwą na 5:1 trafił jeszcze Antoni Hudaszek.

W drugiej połowie listę strzelców uzupełniali kolejno Konrad Mitana, Bartłomiej Brózda, który skompletował drugiego hat-tricka z rzędu, a także Hubert Gołąb i Adrian Horabik. Mecz zakończył się wynikiem 9:3.

Orzeł Myślenice - Futbolica Grabie 9:3 (5:1)
Nowacki 3, 23, Brózda 19, 22, 52, Hudaszek 31, Mitana 46, Gołąb 72, Horabik 76

ORZEŁ: I.Matoga - Kiebzak, Siatka, Bruzda - Nowacki, Hudaszek, Mitana, Szklarz, DUdzik - Gołąb, Brózda oraz Horabik, Żądło, Paszcz