U15: Trampkarze postawili się Cracovii

Podopieczni trenera Łukasza Zająca zmierzyli się z rezerwami Cracovii w krakowskiej Lidze Okręgowej C1 na własnym obiekcie. Mecz zakończył się porażką Orła Myślenice 0:2 (0:2) i choć na przestrzeni całego meczu przewagę miała drużyna Pasów, to Orłowcy mieli też swoje okazje, by nawiązać walkę z faworyzowanym rywalem.

Cracovia w dość przypadkowych okolicznościach wyszła na prowadzenie, Igor Matoga obronił strzał rywala w sytuacji sam na sam, jednak zamieszanie w szeregach obronnych spowodowało, że piłka wróciła do jednego z graczy Pasów, a ten wepchnął piłkę do siatki. Później choć rywale zagrażali, to solidnie w defensywie sprawowali się gracze Orła. Przyjezdni jeszcze w pierwszej połowie po błyskawicznej kontrze podwyższyli na 2:0 i na tym zakończyło się strzelanie w tym meczu.

Po przerwie obraz gry był bardziej wyrównany, a Orłowcy próbowali nawiązać kontakt w tej rywalizacji. Swoich sił w strzałach na bramkę próbowali Adrian Ciślik, Hubert Gołąb, Piotr Cygan, czy Jakub Kuchnia, ale bez powodzenia. Mecz z rezerwami renomowanej Cracovii zakończył się więc porażką Myśleniczan, jednak słowa uznania należą się zawodnikom Orła za podjęcie rękawicy i nawiązanie momentami równej walki.

Orzeł Myślenice - Cracovia II 0:2 (0:2)

ORZEŁ: Matoga - Kiebzak, Bruzda, Hankus, Gracz - Lech, Kuchnia, Gołąb, Ożóg, Cygan - Ciślik oraz Nalepa, Sułek, Kęsek, Burkowicz, Stachnik, Majda, Szklarz