U15: Trampkarze efektownie wygrali z Futbolicą!

Trampkarze w starciach m.in. z Pcimianką, czy Dalinem przegrywali jedną bramką, później ulegli znacznie dominującej w Lidze Okręgowej Wiśle Kraków, a starcie z Futbolicą Kraków jeszcze przed jego rozpoczęciem miało wysoki ciężar gatunkowy, bo rywale plasowali się na drugim miejscu, pokonując wcześniej m.in. Rabę czy Pcimiankę. Orłowcy jednak zagrali świetne zawody i wygrali 6:2 (1:1).

Wartością dodaną był z pewnością powrót Huberta Gołębia, a także wypożyczenie Wiktora Bieli z Cracovii. Dobrze w bramce wystąpili Radosław Nalepa i Kacper Rosiński, zastępując pauzującego za kartki Igora Matogę, który jest również niewątpliwie jednym z liderów drużyny. Dobrze dysponowana defensywa Orła nie pozwoliła jednak rywalom na stworzenie zbyt wielu okazji bramkowych.

Futbolica jednak wyszła na prowadzenie po kontrze, a przed przerwą dynamiczną akcję Szymona Płoszaja celnym strzałem wykończył Adam Gracz i mieliśmy remis. Tuż po przerwie rywale drugi raz wyszli na prowadzenie, gdy jeden z napastników pokonał Kacpra Rosińskiego. Później do siatki trafiali już tylko Orłowcy, bowiem w przeciągu kilku minut z 1:2, zrobiło się 5:2, a w zabójczych dziesięciu minutach najpierw do remisu doprowadził Hubert Gołąb, a następnie klasycznego hat-tricka strzelił Bartłomiej Brózda.

Autorem szóstego gola był Konrad Mitana, który po szybkiej klepce w środkowym sektorze znalazł się sam na sam z bramkarzem i pewnym strzałem ustalił wynik na 6:2.

Orzeł Myślenice - Futbolica Grabie 6:2 (1:1)
Gracz 21, Gołą 52, Brózda 54, 57, 61, Mitana 73

ORZEŁ: Nalepa (Rosiński) - Kiebzak, Hudaszek, Brózda - Gracz, Gołąb, Biela, Szklarz - Nowacki, Brózda, Płoszaj oraz Horabik, Żądło, Cygan, Kęsek, Dudzik, Mitana