U14: Drugi zespół trampkarzy z awansem do II ligi okregowej!

Jesienią przegrali zaledwie jeden mecz i ostatecznie zajęli drugie miejsce w III lidze okręgowej, strzelając łącznie ponad 100 goli w rundzie. To jednak wystarczyło, by nasza druga drużyna trampkarzy uzyskała awans do II ligi i wiosną powalczy z nieco bardziej wymagającymi rywalami, co z pewnością będzie możliwością do lepszego rozwoju.

Obecnie trwają już przygotowania do wiosennych rozgrywek, które wystartują 11 kwietnia. Drużyna prowadzona przez trenera Ostapa Shpakivskiego ma za sobą kilka gier kontrolnych rozegranych na własnym boisku treningowym, a na pewno cieszy, że wszystkie starcia kończyły się wygranymi drużyny Orła Myślenice.

Nasz drugi zespół trampkarzy mierzył się sparingowo z Lubomirem Wiśniowa, z młodzikami ze szkółki Orliki Myślenice, dwukrotnie z Hejnałem Krzyszkowice oraz z Cyrhlą Krzczonów.

Trzymamy kciuki za właściwy rozwój w piłkarskiej edukacji i wierzymy, że podobne rezultaty będą cieszyć oko kibiców Orła Myślenice w wiosennych występach na wyższym szczeblu rozgrywek. Ligowymi rywalami Orła II Myślenice w II lidze okręgowej będą rezerwy Pcimianki Pcim, Tiger Hearts Mogilany, Jordan Zakliczyn, LKS Rudnik, Wrzosy Osieczany oraz Hejnał Krzyszkowice.