Słynny angielski bukmacher wprowadził kurs na noworoczne derby Myślenic

Przed rokiem furorę w internecie zrobiły noworoczne derby Myślenic, gdyż wielu bukmacherów pozwalało obstawiać końcowego zwycięzcę meczu pomiędzy zawodnikami Orła a Dalinu. Sprawdziliśmy z ciekawości jak sytuacja wygląda w tym roku i już na ten moment wiemy, że kursy na wynik derbów wystawiło słynne brytyjskie przedsiębiorstwo bukmacherskie - William Hill oraz BET365.

William Hill to firma wywodząca się z Wielkiej Brytanii i wiele tamtejszych analiz wydarzeń sportowych opiera się na kursach właśnie tego bukmachera. Chociażby w angielskiej Premier League, która jest przecież kolebką europejskiego futbolu.

Według tych kursów na zwycięstwie Orła Myślenice w noworocznych derbach 2017 można za każdą postawioną złotówkę zarobić 4 złote, w przypadku remisu przebitka kursowa wynosi 3,75 zł, a faworytem jest Dalin i obstawienie wygranej tej drużyny skutkuje zarobkiem 1,67 zł za postawioną złotówkę. Inny z bukmacherów - Bet365, takie same szanse daje na Orła jak i na remis, natomiast za zwycięstwo Dalinu zapłaci 1,72. U tego buka można także postawić na drugi typ zakładu dotyczący ilości bramek - jeśli padłoby mniej niż 2,5 gola kurs wynosi 1,47, natomiast w przypadku trzech goli w meczu lub więcej przelicznik wynosi aż 2,60.

Zdaniem bukmacherów zatem w Nowy Rok nie powinno paść wiele bramek ;)