Nieudana sobota Orłowskiej młodzieży, liderzy za mocni...

Zarówno juniorzy starsi, juniorzy młodsi jak i trampkarze musieli uznać wyższość ligowych rywali w sobotnich meczach. Wszystkie drużyny zaliczyły dotkliwe porażki z mocnymi przeciwnikami, jednak wierzymy, że nasi wychowankowie odpowiednio zareagują i już w najbliższy weekend wrócą na zwycięską ścieżkę.

Trampkarze po wyjeździe do Olkusza wracają z bagażem siedmiu goli, a honorowe trafienie zaliczył Adrian Ciślik. Słowik Olkusz jak na razie wygrał wszystkie mecze i lideruje w lidze okręgowej C1.

Taki sam los podzielił juniorów starszych, którzy po bardzo dobrej pierwszej połowie nawiązywali walkę z renomowaną Garbarnią Kraków. Rywale jednak potwierdzili swoją przewagę po przerwie i wygrali aż 7:0… Garbarnia lideruje z dużą przewagą w Małopolskiej Lidze Juniorów. Warto jednak zaznaczyć, że w pierwszych minutach znakomitą okazję zmarnował Jakub Opryszek, później z rzutu wolnego blisko był Michał Mirochna, a po rożnym nieznacznie pomylił się Wiktor Orzechowski. Te wszystkie sytuacje Orłowcy mieli jeszcze przy stanie 0:0. Po pierwszej połowie nie zapowiadało się na taką porażkę Myśleniczan, jednak trzeba przyznać, że rywale w drugiej odsłonie nie dali szans Orłowi.

O tej samej porze z Krakusem Nowa Huta rywalizowali juniorzy młodsi. Również i tutaj rywale okazali się lepsi, a o końcowym wyniku zadecydował fatalny początek, gdyż w pierwszym kwadransie rywale zdobyli cztery gole. Mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Krakusa, a obydwie bramki dla Orła zdobył Kuba Sawicki. Krakus po tej wygranej awansował na pozycję lidera 1 ligi.

U15: Słowik Olkusz - Orzeł Myślenice 7:1 (6:1)
Adrian Ciślik

ORZEŁ: Matoga (Kurowski) - Bruzda, Majda, Burkowicz, Lech - Kuchnia, Gołąb, Gracz, Szklarz, Cygan, Ciślik oraz Kęsek, Kiebzak, Stachnik

U17: Krakus Nowa Huta - Orzeł Myślenice 5:2 (4:1)
Jakub Sawicki 2

ORZEŁ: Rutka - Nowak, Lech, Sroka, Moskal (46 Kania) - Fąfara, Kruczek, Górka-Khafaga, Sawicki, Piwowarczyk (80 Szatan) - Pitak (73 Trzciński)

U19: Garbarnia Kraków - Orzeł Myślenice 7:0 (2:0)

ORZEŁ: Wójcik - Łabędzki, Orzechowski, Irzyk - Fijał, Szczurek (62 Kiebuła), Opryszek, Skoczylas (70 Sroka), Mirochna - Braś, Dziadkowiec (70 Klęp)